Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Värske Autoleht võtab luubi alla sajandi ebaõnnestujad, soodsad nelikveolised, ja autode viimse teekonna.

autoleht* 21. sajandi 21 ebaõnnestujat. Autoajalugu tunneb sadu mudeleid, mis turul erinevatel põhjustel läbi kukkunud. Võtame vaatluse alla selle sajandi 21 kõige suuremat ebaõnnestujat Euroopas ja Eestis. Nagu näha, olid ebaõnne põhjused sageli vägagi erinevad.

* Talveks soodne ja vähenõudlik nelikveoline. Mõni ilmatark on lubanud, et kui tänavune talv kord kohale jõuab, on see eriti käre ja lumerohke. Soovitame kolmes hinnaklassis, kuni 3000 eurot, kuni 6000 eurot ja kuni 10 000 eurot, tosinat kasutatud autot, millega talvele julgelt vastu minna.

* Auto pikk ja keeruline viimne teekond. Oma aja ära elanud auto viimne teekond on pikk ja keeruline. Võrumaal Kuusakoskile vanarauaks müüdud Volkswagen reisib selle käigus esmalt veel üsna autosarnasena Tallinna, sealt juba puruks jahvatatuna Paldiskisse ning muutub lõpuks terasekangiks Hiinas, Koreas või Türgis.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Uus Subaru Impreza
  • Sõiduproov. Universaalkerega Opel Insignia
  • Kasutatud auto. Cadillac STS: probleemse mootoriga, aga muidu hea auto
  • Ralli MM. Hooaja võitjad ja kaotajad
  • Kart. Eestlased Rotaxi finaalis
  • Garaaž. Eestis taastatud: 1952. aasta MG TD
  • Autoeksootika. Mastretta MXT (2008)

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.