Accelerista hea partner ja teejuht vidinamaailma avarustesse, veebiajakiri Arvutimaailm, teeb järjekordse ülevaate läinud päevade olulisematest uudistest. Ruuteri asukoht kodus on tähtis, nutifoni tuleb kohelda sõbralikult, 3G läheb peagi pensile ja palju muud – lõigu pealkiri on ühtlasi link loole. Mõnusat lugemist!
7 põhjust, mis hävitavad sinu nutitelefoni
Nutitelefonid kipuvad surema enne, kui saabub nende moraalne vananemine. Proovime siis mitte oma tarku sõpru enneaegselt kustutada.
Huawei P10 – kolm Leicat taskus
Huawei P9 oli revolutsiooniline, P10 aga evolutsiooniline. Suurt edasihüpet pole toimunud, aga kolme Leica kaameraga tippmudelit on veelgi täiuslikumaks lihvitud.
Uuring heidab valgust, kas tuntud häkkerirühmitused võisid tegutseda juba 90ndatel
Me kõik saame vanaks – selgub, et esimesed pensionile jäänud süsteemiadministraatorid saavad juba rahus memuaare kirjutada ja härdusega vanu logifaile lehitseda. Sealt leiab nii mõndagi huvitavat – näiteks seda, et 90ndate alguse küberkuritegelikud grupid tegutsevad siiamaani ja ei häbene ka vana paarikümneaastast koodi uute moodsate süsteemide vastu kasutada.
VoLTE kõned jõuavad lõpuks massidesse
LTE kohta on korrutatud aastaid, et see on vaid andmesideks js mobiilikõned jäävad teistesse võrkudesse. Tänu VoLTE-le aga võib peagi koita ka 3G-le hääbumise tund.
VIDEO: mängude graafika on sama hea kui elu ise, kuhu edasi?
Tundub, et mängugraafika tegijatel on lagi käes – arvutimängude graafikat pole enam võimalik eristada päris videost. Edasi saab minna ainult päris-elust veelgi paremaks.
Kuhu paigutada ruuter, et Wifi kõige paremini leviks?
Kui oled oma ruuteri nurka jätnud, siis see on kindlasti vale koht. „Ruuteri peitmine kodu varjatud nurka ei anna head internetiühendust, kuigi just niimoodi enamik meist oma ruuteri üles seab. Iga hoone puhul on siselevi erinev ja see sõltub ehitusmaterjalidest. Näiteks metall ja betoon takistavad WiFi-signaali levikut päris palju,“ ütleb Tele2 raadiovõrgu juht Tanel Sarri, kelle sõnul tasub ruuteri paigutamisel lähtuda füüsika põhitõdedest.
Tippnutikell – mida see teeb ja milleks seda vaja?
Lisaks odavatele pulsikelladele eksisteerib ka kallite nutikellade turusektor. Uurime, mida kalli raha eest randmele saab.
Kaanepilt: Pixabay