Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Selgub, et inimesele naha alla kiibi süstimine ei ole enam ulme vaid 75 euro eest ostetav tänapäev. Sony tuleb välja lahedate muusikakeskustega ning Elisa ehitab Harjumaale uusi tugijaamu. Lugude pealkirjad viivad otse pikale loole, klõpsa julgelt!
Äri-reisiarvuti TravelMate P449 sobib ka kodu vahet liikuvale kontorirotile
Süleri testimine pole enam väga glamuurne, sest neis muutub juba üsna vähe. Viimane Travelmate siiski natuke suutis üllatada. Aga kui ostmiseks läheb, siis paljud ostavad juba pigem kaalu ja värvi järgi.
Elisa ehitab miljoni euro eest Harjumaale 100 uut 4G tugijaama
Tihendatakse seal, kus on juba niigi tihe võrk, aga selgub, et ka seal pole piisavalt tihe 4G kihistik. Elisa paneb miljoni eest üles veel 100 uut 4G tugijaama.
Saage tuttavaks – sellised on Sony uusimad muusikakeskused
Kui juba tähelepanu alt välja jäänud tootegruppidest rääkimiseks läks, siis miks mitte tutvustada ka muusikakeskusi. Sony on neid uuendanud põneva välimuse, moodsate liideste ja 80ndate hiti – värvusmuusikaga.
https://www.youtube.com/watch?v=yFwJ_KjEn8Q
5 in 5: viis asja, mida tehnoloogia lähima viie aasta jooksul muudab
IBM ütleb oma traditsioonilised viis ennustust järgmise viie aasta kohta. Viisaastaku möödudes selgub, kas tehnoloogiasauruse tulevikunägemine on ikka veel terav.
CeBIT-il pandi inimestele kiip naha alla
Mõnede õudusunenägu sai tõeks – CeBITil panid soovijatele NFC kiip naha alla. Lisaks küsiti selle eest veel raha ka. Kui kiip naha all, saaks teoreetiliselt isegi bussis tasuta sõita, näidates oranžile lugejale rohelsie kaadi asemel kätt. Ja uksi saaks avada või poes kontaktivabalt maksta. Muidugi saaks kiipi ka jälgida koos seda kandva omaniku jälgimisega.
Millega tegelevad moodsad farmerid? Eks ikka häkivad traktoreid ja otsivad Keygen´e
90ndatel ajasid kõik piraatkoopiaid ja võtmegeneraatoreid taga, et omale illegaalset tarkvara installide, kuna päris tarkvara oli üle mõistuse kallis ja igasse piirkonda seda ei müüdudki. Nüüd vaevlevad samade probleemidega farmerid, kelle targad traktorid tahavad peremehe asemel tootja hoolitsevat tarkvaralist kätt – ja ainult tootja, mitte peremehe. Muidu lukustavad end ära.
Allikas: veebiajakiri Arvutimaailm, meedia: Sony