Laupäev, 15. juuni 2024
Autoleht, Eesti autoväljaannete lipulaev ilmub igal kolmapäeval sama kindlalt nagu tõuseb päike. Anname oma lugejatele iganädalaselt väikese ülevaate olulisematest teemadest, mis ajakirjas kajastust leidnud. Kel Autoleht tellimata, võib ajakirja osta lehepunktist või supermarketitest.

4. juuli Autoleht on eriti mahukas, tavapärase 48 lehekülje asemel 116. Lisaks tavasisule ka Shell Helix Rally Estonia publikukava: kiiruskatsed, ajakava, osalejate nimekiri, intervjuud Ott Tänaku, Martin Järveoja ja Urmo Aavaga, sõitjate lühitutvustused, Rally Estonial läbi aegade startinud WRC-autod jpm.

Test. Suursugused ja esmaklassilised, ent väga kallid: kumb on parem, kas Audi A7 või Mercedes-Benz CLS? Valikut teha on väga keeruline, aga üks peab testi võitma, teine kaotama.

Oh, oleks mul vaid Ameerika auto… Oled leidnud end Haapsalu Ameerika autode näitusel mõttelt, et „oleks mulgi mõni suur ja läikiv Ameerika auto”? Näituseni on parasjagu nii palju aega, et mõni sobilik välja valida, abiks Autolehe esikümme praegu Eestis müüdavatest Ameerika autodest.

Lisaks veel:
Numbri auto. Esimene USAs tehtud Volvo
American Beauty Car Show tõotab küllaga silmailu
Kasutatud auto. Emotsioonitu, aga töökindel Toyota Yaris
Nõunik. Kas vana auto seedib muretult bensiini 98?
Mercedese katastroof Austria GP-l
Suur võidusõit Pärnus
Uus sari! Kuulsad kerefirmad. Barkeri ajas pankrotti kangekaelsus

Järgmine Autoleht ilmub 18. juulil. Veebilehele saab siit

KOMMENTEERI SIIN