Teisipäev, 25. juuni 2024
Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uusim Autoleht mälestab koos meiega Subaru WRX STI-d, pettub BMW 2. seeria kvaliteedis ja avab diislikatku tagamaid.

autoleht* Sportlike Imprezade lõppvaatus. Subaru lõpetab sportmudeli WRX STI müügi Euroopas ning siinsete autosõprade jaoks jäävad turbomootoriga Imprezad edaspidi autoajaloo veergudele. Autoleht kogus Tallinnas kokku eri põlvkondade kiired Imprezad ja üritab kultusauto fenomenis selgusele jõuda.

* Kui unistused purunevad … BMW astus 2. seeria mudeliga Active Tourer mitu julget sammu: esivedu, mahtuniversaal jne. Aga pettumuse valmistavad hoopis kompakt-BMW kvaliteet ja vastupidavus. Põhjalik ülevaade auto käekäigust 100 000 kilomeetri testis.

* Eestis leviv diislikatk: kübemefiltri eemaldamine ja chiptuning. Remonditöökojad on hädas ning Euro 6-st saab Euro 1: diiselautode omavoliline ümberprogrammeerimine võib nende hilisema remondi muuta ülimalt tülikaks ning heitgaasid väga mürgiseks.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Ssangyong Rexton – tõeline maastikuauto
  • Sõiduproov. Sportlik Hyundai i30 N: kohe tippu
  • Fookus. Kas lõpuks tuleb aeg osta gaasiauto?
  • Saaremaa juubelirallil maksid kogemused
  • Kardi maailma karikavõistluste finaal Le Mans’s
  • Garaaž. Bollinger lõi uue autoklassi
  • Ajalugu. 1979 Bianco S

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

KOMMENTEERI SIIN