Esmaspäev, 15. juuli 2024
Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Värskelt suvelõhnane Autoleht viib ekskursioonile 70. sünnipäeva tähistava Ferrari ajalooraamatusse ja rõõmustab lugejaid teatega BMW 8. seeriast.

autoleht* 70 sammu läbi punase. Ferraril täitus äsja 70 aastat. Ilmselt kuulsaimaist kuulsaima automargi kirjust ajaloost on pakse raamatuid kirjutatud, meie piirdume 70 killukesega, mis annavad kiirülevaate punavärviliste autode kujunemisloost.

* BMW 8. seeria luksuskupee tuleb tagasi. See info on ametlik. Ühtlasi kinnitas BMW, et tuleva aasta olulisemast uudismudelist tehakse ka sportversioon M8. Võimsus? Praegu pole veel teada.

* Kuidas turvatooli ostul mitte eksida? Turvahälli ja -tooli ostmisel eksida on lihtne, sest arvestama peab erinevate kinnitusmooduste, konkreetsesse autosse sobivuse, vana ja uue ohutusstandardi, tooli universaalsuse ning elueaga.

Lisaks veel:
  • Proovisõit. Bentley Bentayga: kuidas sõidab superdžiip diiselmootoriga?
  • Baltic Classic: Eestit läbis esinduslik vanasõidukite suursõit. Kiiruskatse peeti Laitses
  • Kasutatud auto. Chrysler PT Cruiser sobib paremini hobiautoks
  • Sport. Vormel 1 sõitjate stardid Indy 500-l
  • Olulised F1-autod. Jõu ja aerodünaamika sümbioos Renault R26-s
  • Ralli. Lyoness Lääne-Eesti ralli publikukava

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

KOMMENTEERI SIIN