Teisipäev, 25. juuni 2024
Reisimine muutub üha rohkematele taskukohaseks ning see tekitab soovi avastada põnevaid sihtkohti. Miks mitte suusatada vahelduseks Jaapanis? Alates detsembrist saab seda Finnairi abiga Sapporo linnas ka teha.

Finnair käivitab 2019/2020 talvehooajal uue lennuliini Helsingist Jaapanisse Sapporosse. Sapporo linna Hokkaidō saarel saab Finnairi Airbus A330 lennukiga 15. detsembrist 27. märtsini kaks korda nädalas.

Sapporo (札幌) on tuntud kui suurepärane talviste puhkuse- ja suusareiside sihtkoht. Linn asutati 1869. aastal. 1971. aastal, enne 1972. aasta taliolümpiat, hakkas tööle metroo.

Maailma suusaparemik oli siin koos ka 2007. aastal, mil toimus põhja suusaalade MM. Linnas elab ligi 2 miljonit inimest ning see on Jaapani suuruselt viies linn.

Sellest saab Finnairi viies lennusihtkoht Jaapanis, lisaks Tokyo Narita lennujaamale, Osakale, Nagoyale ja Fukuokale.

„2018. aastal kasvas lennuliiklus Eestist Jaapanisse ligi 30 protsenti. Viie sihtkohaga Jaapanis on Finnair suurim Jaapanisse lendav Euroopa lennufirma ja olen kindel, et uusim marsruut, Sapporo köidab ka Eesti puhkusereisijaid,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair avab järgmisel talvehooajal ka uue iganädalase lennuliini Dominikaani Vabariiki. Punta Cana lende teenindab Airbus A350 13. detsembrist 27. märtsini kord nädalas.

Dominikaan on üks populaarsemaid talviseid puhkusesihtkohti, mida iseloomustavad fantastilised liivarannad ja suurepärased golfiväljakud. Talvehooajal lendab Finnair Dominikaani Vabariigis ka Puerto Platasse.

Finnair on varem teatanud, et suurendab 2019/2020 talvehooajal lendude arvu Hong Kongi, jätkates kahe igapäevase väljumisega 2019. aasta suvest talvehooaja lõpuni. Finnair lendab Mandri-Hiinas seitsmesse linna, sh Peking, Shanghai, Xi’an, Chongqing, Nanjing, Guangzhou ja Hong Kong.

Kaanepilt: Finnair

KOMMENTEERI SIIN