Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uue aasta esimene Autoleht uurib peatselt turuletulevaid uusi mudeleid, valib autosid unistuste garaaži ja viib tanklasse sööma – aga tervislikult.

autoleht* Autokalender 2018: maastikusõit massidesse! 2018. aastal Eestisse jõudvate uudismudelite seas jäävad n-ö tavapäraste autoklasside esindajad vähemusse ning võimu võtavad linnadžiibid ja muud autoklasside ristandid. Enamasti polegi firmade mudelivalikus vastavaid „ristandsõidukeid” olnud ning nüüd tuleb turu nõudmisel tühimikud kiiresti täita. Aasta algus kujuneb uute mudelite turuletuleku poolest eriti tihedaks.

* Unistuste garaaž 10 tuhande või 100 miljoniga. Kui te saaks alustada oma autokollektsiooni, siis millised autod te sinna ostaksite? Autoleht koostas uue aasta puhul viis unistuste garaaži erinevatel hinnatasemetel, alustades vaid 10 000 eurost.

* Tanklasse sööma! Ja tervislikult?! Päeva kõik kolm toidukorda on soovi korral võimalik süüa tanklas täiesti tervislikult, sest ammu on möödas aeg, kui bensiinijaamas pakuti ainult burgerit ja hotdog’i. Tanklas müüdavast toidust saab koostada regulaarse täisväärtusliku menüü, mis koosneb kõigist olulisematest toidugruppidest, ütleb personaaltreener ja toitumisnõustaja Kristjan Prüüs.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Mercedes-Benz G-klass
  • Proovisõit. Kia Stinger: väga kiire ja väga ilus
  • Mida toob 2018. aasta autospordi MM-sarjades?
  • Kasutatud auto. Vana Volvo S60 plussid ja miinused
  • Võistlussportautod. Bentley Speed Six (1928)

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.