Esmaspäev, 27. mai 2024
Alljärgnev TOP5 sobib lugemiseks ja inspiratsiooniks naistele, kes iseendaga hästi läbi saavad. Vagatsejad, variserid, valehäbi kuputõve käes kannatajad panevad arvuti praegu klõpsti! kinni ja leiavad paremat tegemist.

Me teeme seekord üsna põhjalikult juttu suurte tüdrukute/naiste mänguasjadest. Nendest leludest, mida me hoiame oma sahtlis ja käekotis, mõnikord ka padja all. Naiste mänguasjadest, mis on ihu ligidal. Seksleludest.

Jah, see lugu on kasulik teadmiseks võtta ka neile, kes oma sõbratarile jõulukinki otsivad, aga päris head ideed pole veel tulnud. Suurte tüdrukute lelude TOP5 ehk tänavused müüvamad sekslelud – üks või kõik nimetatud – on kindla peale minek.

LELO_Insignia_LYLA-2_mood_0
Eesti naiste TOP5 üks troonihoidjaid on rootslaste LELO oma nutikate, vingelt disainitud mänguasjadega

Kuigi uuemad arengud tehnoloogias tunduvad olevat seotud nutividinate, meditsiini, autodega, siis selgub, et innovatsioon on leidnud mõne aastaga tee ka kõige intiimsemasse – sekslelude sfääri ning kasutajad on uuenduslikud mänguasjad ka kiirelt omaks võtnud. Nutikad rakendused, sinihambaülene kaugjuhtimine, kehatemperatuuri mõõtvad ja meeleolu aimavad soolo- ja paaripillid on tänane reaalsus meie magamistubades. Ja uskuge, see meeldib meile!

[dropcap]INNOVATSIOON[/dropcap] Võib täie kindlusega öelda, et nutikate rakenduste ajajärk ja innovaatilised materjalid on sellesse tööstusharusse raginal sisse murdnud. Meditsiinilise silikooni, sinihamba-rakenduste ja sensorite kasutuselevõtt on viinud täiskasvanute mänguasjad täiesti uuele tasemele.

Enam ei ole vaja pesta pärast mängimist piinliku hoolega käsi, et vabaneda ebameeldivast kummilõhnast; või kiirustades akent avada, et kärsahaisu välja tuulutada. Lähedased mänguasjad on lõhnatud, siidised, vaikivad – peaaegu nähtamatud. Või just vastupidi, nad näevad nii ägedad välja, et me paneme nad nähtavale kohale ja naudime vaatepilti.

[dropcap]TEHNOLOOGIA[/dropcap]Mürarikaste rullide, võllide ja mummude asemel on täna elegantselt vibreerivad, pöörlevad, stimuleerivad vidinad. Palju on turule tulnud hübriidtooteid, mis suudavad samaaegselt teha mitut asja. Ka on mänguasju, mis koosnevad kahest osast, mis võivad toimida teineteisest sõltuvalt või ka täiesti sõltumatult toimida – see tähendab, et neid saab kasutada nii soleerimiseks kui duo mängimiseks. Kaasaegsed, tehnoloogilised mänguasjad meeldivad meile, sest pakuvad uudseid kogemusi ja suuremat naudingut.

[dropcap]DISAINERI UNISTUS[/dropcap] Tootearendajad ja disainerid töötavad täiskasvanute mänguasjade loomisel õhinal, see on nende võimalus, fantaasial lennata lasta, arvestades sealjuures kasutaja tõelisi, ka kõige salajasemaid soove.

Tõsi, ka selles valdkonnas on puudujääke, sest paljud seksividinad on loodud “ehku peale” – iga inimene on unikaalne ning pole olemas ühtset G, S või V punkti asukohta, mis sajaprotsendiliselt ühtemoodi ja alati töötaks. Samas unistab iga tootedisainer vähemalt korra päevas, et just tema loodud lelu võidaks maineka Red Dot disainiauhinna; ja muidugi kasutajate südame.

TOP5 tüdruk kaabuga[dropcap]TOP5[/dropcap] Vaatasime ringi lustilelude müügilettidel, küsisime müüjatelt ostjate eelistuste kohta, uurisime naistelt ja palusime abi ka valdkonna innovatsiooni asjatundjatelt, et saada pilti, milliseid mänguasju on 2015. aastal eelistanud eesti naised. Selgub, et eestlannad on intiimsete mänguasjade tänase päevaga hästi kursis, soovitakse hea disainiga ja tippkvaliteediga tooteid. Arusaadav, kui see on lelu sulle endale, siis miks peaksid sa tegema hinnaalandust?

[dropcap]LELO ORA[/dropcap] Rootsi luksuslelude valmistaja LELO on oma valikusse lisanud revolutsioonilise oraalseksi stimulaatori, mis matkib osavalt pehmeid keeleliigutusi. LELO Ora erineb teistest suuseksistimulaatoritest selle poolest, et see kasutab naudingu tekitamiseks nii pehmeid, pöörlevaid liigutusi kui ka kiireid, erutavaid värinaid. Kogemuse viimistleb piltilus disain. Hind orienteeruvalt 169€

Nibbleplus-horizontal (1)

[dropcap]NIBBLE PLUS NUTIVIBRAATOR[/dropcap] Nibble Plus on kõrgtehnoloogilise mänguasja musternäidis, püüdes aimata, mida sinu keha mingil ajahetkel vajab. Vibraatori soojussensorid reageerivad kehatemperatuuri muutustele: vastavalt sellele, kuidas mängu ajal temperatuur tõuseb, muudab Nibble+ vibratsioonikiirust ja selle tugevust.  Ka saab see lelu aru, millal oled lõpetanud ning lõpetab koos sinuga.

Nibble Plus reageerib ka häälele – sa võid mängima panna oma lemmikmuusika, et siis selle taktis koos nutimänguasjaga naudinguid saada.  Nibble+ võimaldab ka lihtsat käsitsijuhtimist – sa saad ise valida vibratsiooni tugevuse ja rütmi ning võid iseendaga lõbutseda täpselt nagu sulle meeldib. Hind orienteeruvalt 99-129€

[dropcap]NEXUS BISCOUS[/dropcap] Valmistaja Nexus on Biscous vibraatoriga toonud turule uue toote naistele, auhinnatud rabbit-vibraatori, mis masseerib naise G-punkti pehmete ringjate liigutustega ja stimuleerib samal ajal tugevate värinatega kliitorit. See on esimene “jänku”, millel pöörleb terve vars, tehes pehmeid ja meeldivaid liigutusi. Võrreldes teiste samasuguste toodetega, on Biscous erakordselt õrn. Hind orienteeruvalt 150€

[dropcap]MYSTIM ELECTRIC ERIC[/dropcap] Electiric Eric on esimene vibraator maailmas, mis väriseb nagu tavaline vibraator kuid annab soovi korral ka väikseid elektrilaenguid. Kahe mootoriga elektrilist Ericut on saadaval kolmes kujustuses ning ergutavat elektrilaengut nimetab tootja “V-vitamiiniks”. Mystim on Ericuga võitnud Erotixxx Awardi “Most Innovative Product Line” auhinna. Tegemist on tõeliselt ainulaadse tootega, mis hägustab nii harjumustpäraste seksilelude piire kui tõenäoliselt ka kasutaja mõistuse, kui mänguga liiale minna. Hind orienteeruvalt 102€.

[dropcap]REVEL BODY SONIC [/dropcap] Revel Body Sonic on uus, revolutsiooniline kliitorivibraator, mille saladus peitub uudses resonantsmootoris. See kasutab TrueSonic tehnoloogiat, kus magnetiline osa teeb värinast veelgi sügavama ja pulseerivama kui tavalistel vibraatoritel. Vibraatori kliitoripead on vahetatavad erinevate tundmuste esilekutsumiseks. Revel Body Sonic mahub mugavalt peopessa, mis võimaldab vibraatorit suunata täpselt õigesse piirkonda. Resonantsmootor töötab ainult ühes tsoonis ja ei pane kogu keha võbelema. Hind orienteeruvalt 99€.

seks tüdruk punane pesu

[dropcap]SILM PEALE[/dropcap] Aasta 2016 suurte tüdrukute TOP5 näitab meile suure tõenäosusega mänguasjapoes toimunud nutiplahvatuse tagajärgi: populaarseks saavad lelud, mis on nutitelefonitsi juhitavad. Kui juba praegu on lelusid, mida võid ise telefoniäpi kaudu suunata, siis OhMiBod on loonud rakenduse, mida saad kasutada koos partneriga, andes talle võimaluse kus maailmanurgast tahes sinu mänguasjale tuure lisada. Nii ei ole sa enam kahekesi oma leluga ja üksinda oma naudingutes vaid see kõik näeb välja… korrektne.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap]  Kaasaegne naine ei peaks häbenema oma keha ega füüsilisi vajadusi. Iseendaga rahulolev naine on rõõmsam, tervem, töökam. Nii tuleks neid iseendale pühendatud minuteid käsitledagi kui elu loomulikku osa. Kingi omale midagi ilusat. Või anna kallimale kingivihje.

1 kommentaar

KOMMENTEERI SIIN