Neljapäev, 16. mai 2024
Finnair avab 2022. aasta juunist Helsingi-Seattle’i regulaarliini. Washingtoni osariigi suurimasse metropoli saab edaspidi lennata kolm korda nädalas.

2022. aasta 1. juunist hakkab Airbus A330 lendama suvehooajal Helsingist Seattle’isse kolmel korral nädalas – esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Washingtoni osariigi pealinn Seattle on tuntud oma kordumatu loodusliku ilu, kohvikultuuri, muusikaskeene ja omapäraste naabruskondade poolest.

Seattle on fantastiline sihtkoht reisijatele, kes naudivad nii kirevat linnaelu kui ka looduslikku võlu. Külastajatel on võimalus matkata igihaljas metsas või avastada piltilusaid viinamarjaistandusi.

Smaragdlinnana (The Emerald City) tuntud Seattle on ühtlasi paljude suurettevõtete, näiteks Microsfoti ning Amazoni peakontorite asukohaks.

Seattle`i liin on Finnairil viies Põhja-Ameerika suunal avatav regulaarliin. 2022. aasta veebruarist lennatakse neli korda nädalas Dallasesse, jätkuvad igapäevased otselennud New Yorki ja Chicagosse. Los Angelesse on nädalas kolm otselendu Helsingist.

Eestlased saavad Finnairi USA otselendudele lennata vahepeatusega Helsingis. Suvises lennugraafikus on koguni 9 lendu Helsingi-Tallinna vahel ning märtsist alustab Finnair uuesti viiel korral nädalas Tartu liiniga.

Kaanepilt: Seattle/Pixabay

KOMMENTEERI SIIN