Teisipäev, 23. aprill 2024
Mäng on väikese inimese töö ja suure inimese lohutus keerulisel ajal. Valisime välja 10 autopilti ja küsime, kas tunnete ära, mis auto on pildil? Kõik sõidukid on varem või hiljem meie testijate käe alt läbi käinud, niisiis peaks ülesanne tõelisele autofännile, kes Acceleristat lugenud, jõukohane olema. Mängime!

Acceleristal täitub tänavu viies tegevusaasta. Selle aja jooksul oleme läbi sõitnud sadu erinevaid autosid ja klõpsinud kümneid tuhandeid pilte. Eriolukord on justkui loodud arhiivide läbilappamiseks ja lugejate ergutamiseks. Väike nali ja ajude ragistamine on alati abiks!

Kes tahab osaleda meie väikeses auhinnamängus – ootame pikisilmi signatuuriga aluspesu, mida kanda ise ja kinkida sõpradelegi uhkeks demmimiseks – jätab kas Facebooki kommentaarina või loo alla kommentaariumisse kontakti. 

Vastus tuleb kirjutada ise, sealjuures nimetada auto mark, mudel ja valmistamise aasta(d). Küsimustes sisaldub mõni vihje, võõraid marke piltidele ära eksinud pole. Enamus mudeleid pärineb viimasest viiest aastast. 

Vastuseid ootame 1. aprillini, siis läheb küsitlus lukku ja teeme vastustest kokkuvõtte. Auhinnamängus osalevad need, kes kõik 10 küsimust õigesti vastanud. Auhinna loosime välja ja anname kätte aprillis. Sellekohase info avaldame koos õigete vastustega ja küsitluse kokkuvõttega ikka meie portaalis. Head mängulusti!

[os-widget path=”/accelerista/arva-%C3%84ra-mis-auto-on-pildil”]

Kõikide fotode ja kaanepildi autor: Ylle Tampere

KOMMENTEERI SIIN