Kolmapäev, 12. juuni 2024
1972. aastast autode hindamisega tegelenud ÜK väljaanne Parkers andis Peugeot’le 2021. aasta parimate uute autode valimisel tiitlid nii parima väikekaubiku kui parima elektrimootoriga kaubiku kategooriates.

Parima väikekaubiku auhinna sai Peugeot Partner, mille tugevustena rõhutati innovatiivseid turvalahendusi ja soodsaid püsikulusid.

Elektrikaubikute kategoorias sai auhinna uus Peugeot e-Expert, mille puhul hinnati kõrgelt selle sõiduulatust ja kandevõimet.

Parima väikekaubiku auhinna võitis Peugeot juba teist aastat järjest, seda tänu Peugeot Partneri säästlikkusele ja laiale juhiabide valikule.

2019. aastal turule jõudnud Partner on võitnud ka terve hulga teisi auhindu, muuhulgas Company Car 2020 – aasta väikekaubik ja väljaande WhatVan? poolt jagatava 2020. aasta kergkaubiku tiitli.

Ühendkuningriigi Peugeot tegevjuht David Peel ütles: „Meie jaoks on suur au tarbesõidukite kategoorias vastu võtta tänavu mitte üks, vaid koguni kaks auhinda. Peugeot Partner on jätkuvalt võimeline konkurentsitihedal tarbesõidukite turul silma paistma. Täiselektrilise Peugeot e-Experti lisandumine meie tootevalikusse jätkab „Power of choice“ filosoofiat ja brändi eesmärki pakkuda 2023. aastaks igas tootesegmendis elektrimootoriga sõidukit.“

Parkersi ajakirjanik CJ Hubbard kommenteeris võidukaubikut nii: „Peugeot Partner on mahukam kui see väljast tundub ning soodsate ülalpidamiskulude, mugava sõidukogemuse ja tehnoloogiliste lahenduste kombinatsioon on igati Parkersi parima kaubiku tiitlit väärt.“

Parkersi toimetaja Keith Adams nõustus: „Partner on igati vääriline võitja – stiilne, võimekas ja teistest ees. See on parim väikekaubik, mis hetkel müügil.“

Elektriline Peugeot e-Expert nimetati parimaks elektrikaubikuks tänu kõrgtehnoloogilisele mitmekülgsusele ja suurele kandevõimele. 

CJ Hubbard kommenteeris e-Experti võitu: „Mitte kunagi varem pole üks keskmise suurusega kaubik suutnud kanda nii palju kaupa ning samal ajal jõuda ühe laadimiskorraga niivõrd kaugele. Peugeot e-Expert`i ostjad võivad olla täiesti kindlad, et see kaubik saab kõigi püstitatud ülesannetega hakkama. Muljet avaldasid ka selle hind ja pukseerimisvõimekus.“

Parkers on hinnatud Ühendkuningriigi portaal, mis jagab tarbijatele ostunõu. Neljandat korda jagatavate Parkersi auhindade eesmärgiks on pärjata parimad sõidukid kõigis kategooriates. Sel aastal lisandunud elektrikaubiku kategooriaga soovitakse tähelepanu tõmmata üha olulisemaks muutuvale tarbesõidukite elektrifitseerimisele.

Peugeot e-Expert jõuab Eesti turule 2021. aasta alguses ning elektrikaubiku hinnad algavad 32 000 eurost.

peugeot e-expert parkers
Peugeot e-Expert. Foto: tootja

Allikas ja fotod: Peugeot’ pressiruum

KOMMENTEERI SIIN