Kolmapäev, 29. mai 2024
Huawei tutvustas teisipäeval Münchenis toimunud esitlusüritusel uusi tippseadmeid, mille seast jõuavad ka Eesti kasutajateni uue kaameratehnloogiaga P60 Pro nutitelefon, Watch 4 seeria nutikellad ning luksusliku disaini ja võimsa jõudlusega nutikell Watch Ultimate.

Huawei esitlusüritus Münchenis 2023

Uute toodete lansseerimisega kinnitas Huawei oma juhtpositsiooni tarbeelektroonika turul ning jätkuvat pühendumist innovatsioonile ja digitaalse maailma võimaluste toomisele iga inimeseni. Esitletud toodetega kinnitas ettevõte, et keskendub jätkuvalt tehnoloogilistele uuendustele ning investeeringutele nii teadusuuringute, arendustegevuse kui innovatsiooni alal. Ainuüksi Euroopas on Huaweil juba täna 20 uurimiskeskust ning samuti esitas ettevõte möödunud aastal Euroopa Patendiametile uute toodete jaoks 4505 patenti, mida on üle 27% rohkem kui aasta varem.

Menuka P-seeria tagasitulek Huawei P60 Pro nutitelefoniga

Järjekordse sammuna tehnoloogiliste läbimurrete suunal tõi Huawei avalikkuse ette uue nutitelefoni P60 Pro, mis kehastab kõrgeimat tasandit fotograafiakogemuse saavutamisel ning üllatab uuenduste ja silmapaistva disainiga. Juba praegu on P-seeria varasemad mudelid menukad enam kui 15 miljoni Euroopa kasutaja seas.

Uus tipptasemel nutitelefon P60 Pro omab P-seeriale omaseid optilisi süsteeme ja esteetilist disaini. Uuel seadmel on täielikult uuendatud optiline süsteem ja see on turul esimene omataoline, mis on varustatud mitme objektiivirühma ja võimsate kaameratega. Ühtlasi suudab telefon oma riistvara abil suurendada objektiivi vastuvõtlikkust, säilitades sealjuures seadme kerguse ja õhukese disaini.

Huawei esitlusüritus Münchenis 2023

Uut mudelit iseloomustab erakordne võimekus teha kõrge kvaliteediga pilte ka kehvades valgustingimustes ning pimedal ajal. Nii pakub telefon uudseid võimalusi astrofotograafiaks ja öiste piltide selgeks jäädvustamiseks.

Nutitelefoni disain on aga saanud inspiratsiooni loodusest ja moodsast esteetikast. Samuti paistab Huawei P60 Pro mudel silma oma vastupidavuse poolest tänu telefoni Kunlun Glass esiekraanile, mis muudab telefoni erakordselt kukkumiskindlaks ning on ühtlasi ka tolmu- ja veekindel. Eesti turul saab mudel kättesaadavaks mustas ja pärlsäravas värvivalikus.

Uued Huawei Watch 4 seeria kellad keskenduvad veelgi enam tervislike eluviiside toetamisele

Uute toodete esitlusüritusel kinnitas Huawei ka jätkuvat pühendumist füüsilise heaolu edendamisele ööpäevaringse terviseseire kaudu, mis on igale kasutajale kättesaadav tänu nutikatele käekelladele. Uude seeriasse kuuluvad nii Watch 4 kui ka Watch 4 Pro mudelid, mis mõlemad sisaldavad varasema Watch-seeria tehnoloogiat ja innovatsiooni, kuid keskenduvad veelgi enam tervise monitoorimise võimalustele.

Huawei esitlusüritus Münchenis 2023

Luksusliku disaini ja erakordse jõudlusega Watch Ultimate nutikell

Uuenduslikust tsirkooniumipõhisest metallisulamist korpusega käekell koos elegantse esteetika ning tekstuuriga on loodud oma klassi tippvalikuks. Roostevabast terasest 4,5 korda tugevam ja 2,5 korda vastupidavam kell kannatab ka kõrgeid temperatuure ja ekstreemseid tingimusi, samas säilitab ta oma luksusliku välimuse ja on sobilik ka pidulikele sündmustele. Ultimate Expedition Black ehk mustades toonides kättesaadav nutikell näitab aega erinevates ajavööndites ning võimaldab vahetada sihverplaadi kujundust vastavalt kasutaja soovidele ja meeleolule.

Mudeli esteetilist välimust täiustab õhuke ja tundlik kasutuspaneel koos ülitugeva safiirklaasi ning kolme juhtnupuga, mis jäljendavad traditsioonilise kella disaini. Samuti sobib kell sukeldumiseks ning sisaldab kuni 2 nädalat kestvat akut. Lisaks positsioneerimisvõimalustele toetab kell ka kõiki peamiseid tervise monitoorimise võimalusi, alates vere hapnikutaseme mõõtmisest kuni kasutaja treeningtrajektoori salvestamise ja une jälgimiseni. Samuti on võimalik kellaga telefonikõnesid teha ning kasutada seadet nii Androidi kui ka iOS seadmetega.

Lisaks nutitelefonile P60 Pro ja nutikelladele Watch 4 ning Watch Ultimate esitles Huawei eile ka murrangulist kokkuvolditavat nutitelefoni Mate X3 ning järgmise põlvkonna arvuteid MateBook X Pro ning MateBook 16s, mis sobivad nii professionaalseks kasutamiseks kui kodukontorisse. Kõiki seadmeid võimendavad omakorda Huawei rakendustepoe AppGallery võimalused.

Huawei esitlusüritus Münchenis 2023

Fotod: Huawei

KOMMENTEERI SIIN