Esmaspäev, 27. mai 2024
Kahe Eesti noormehe loodud integreeritud elustiilibränd Sharplife pakub võimaluse saada paremaks inimeseks ja leida sotsiaalmeediamaastikul rohkelt sõpru. Sel nädalal avaldas Sharplife oma internetilehel nutika kalkulaatori, mis võimaldab hinnata, mida on väärt su Instagrami konto.

Instagram on uus Facebook, vähemalt arvavad nii nooremad kui 25-aastased. Jälgijate arv Instas ei ole ainus edukuse indikaator, oluline on teada, kui suur on konto kaasatus, kui oluline oled oma jälgijate jaoks ning kas sul oleks mõtet panustada rohkem ja panna oma konto raha teenima.

INSTAGRAMI KONTO VÄÄRTUSE KALKULAATOR

Sisestades kalkulaatorisse oma Instagrami kontonime, arvutatakse välja postituste kaal ning ühe postituse rahaline väärtus. Ka näitab kalkulaator automaatselt Insta jälgijate ja postituste arvu.

Kalkulaatori keskmiste tulemuste saamiseks analüüsiti 1,000,000+ Instagrami kontot erinevatest [wiki base=”EN”]Influencer Marketing [/wiki] platvormidest

Kui sa tulemusega rahul ei ole või tahad veel paremini “instada”, on sul Sharplife’i lehel võimalus pöörduda kohe koolitaja Kaspar Areni poole, kes aitab sul oma kontole elu sisse puhuda. Allpool kaks näidet Insta konto väärtusest: räppar Eik vs Ylle Rajasaar.

TERVIS, ELURÕÕM JA TASAKAAL

2017. aastal hoo sisse saanud Sharplife on välja kasvanud elust enesest – nii Hendrik kui Kaspar on aastaid kõvasti trenni teinud ja teisi treeninud.

Omal ajal Eesti üks populaarsemaid noorema gene hip-hopi tantsutreenereid, Kaspar Aren otsustas ühel päeval, et aitab küll üksi ja valitud sõpradega tore ja rõõmus olemisest, tuleb selles osas kogu maailm ära parandada.

Nii sündiski kahe noore mehe eestvõttel Sharplife, integreeritud elustiilibränd, mis rõhub pidevale õppimisele, enesearengule ja inspireerib olema iga päev iseenda parem versioon. Noormehed on välja töötanud terve programmi kuidas füüsiliselt ja vaimselt tasakaalukaks saada.

Sharplife on lahe keskkond ka osas, mis puudutab tervist – kui tahad, saad tellida toitumise analüüsi ning toitumiskava, samuti personaaltreeneri valitud spordisaalis. Aina kuskile kiirustavas maailmas on Sharplife’i noormeeste algatus igati tänuväärne.

Noormeeste teekonda tervemaks ja toredamaks saamisel saab jälgida nende Youtube’i kanali vahendusel. Kalkulaator on nutikas idee – kui sulle su Instagrami konto mõju väike tundub, mine trenni ja hakka toredamaks tüübiks.

Allikas ja meedia: Sharplife

KOMMENTEERI SIIN