Teisipäev, 28. mai 2024
Eksklusiivne disainibränd Porsche Design ning üks maailma juhtivaid mängumonitoride ja IT-tarvikute tootjaid AGON by AOC esitlevad 27-tollist Porsche Design AOC AGON PRO PD27S preemiumklassi mängumonitori, mille disain on inspireeritud Porsche sportautode disainielementidest.

Monitori põhiomadusteks on kõrge varieeruv 165-170 Hz värskendussagedus, kiire 1 ms Grey-to-Grey (GTG) reaktsiooniaeg, DisplayHDR 400 sertifikaat ning lai värviskaala.

PD27S on arvutimängude mängimiseks loodud monitor, mis on monitorimaailmas võrdväärne sportautoga. PD27S loomisel on kokku toodud silmatorkav, puhas ja funktsionaalne disain ning tipptehnoloogiad, tagades kasutajale tõelise elamuse nii igapäevaste tegevuste, tööülesannete, meelelahutuse kui ka kõrgtasemel arvutimängude maailmas.

“Selle mudeliga laiendame oma tootevalikut, mille oleme loonud koostöös Porsche Designiga. Sarnaselt aasta alguses esitletud PD32M mudelile kasutame me uue mudeli jaoks sama funktsionaalset ja kunstilise disaini platvormi, tuues PD27S monitoris kokku peavoolu mängufunktsioonid ja stiilse välimuse,” ütles Stefan Sommer, TPV globaalne turundusjuht.

AGON by AOC PD27S

“Porsche Designi ja preemium-monitoribrändi AGON by AOC eduka partnerluse jätkuks tuuakse koostöös arvutimängude maailma taaskord sportautodest inspireeritud disaini. PD27S on pälvinud kõrged tunnustused iF Design Award 2022 ja Red Dot Award: Product Design 2022 disainiauhindade näol. Monitori jõudlus ja tehnoloogilise innovatsiooni tase on selle imepärase disainiga täpselt samaväärne,” ütles Roland Heiler, Porsche Designi peadisainer.

Auhinnatud disain

PD27S monitor jagab aprillis esitletud 32-tollise PD32M mudeli laitmatut funktsionaalset disaini – PD27S monitor võitis iF Design Award 2022 ja Red Dot Award: Product Design 2022 disainiauhinnad.

Intensiivsete ja pikkade mängusessioonide ajal on mängijatele oluline nende tehnika töökindlus ja vastupidavus. PD27S monitori tugevuseks on alumiiniumist jalg, millel on tugev ja funktsionaalne ülesehitus ning unikaalne kuju, meenutades sportautode rooli ning velgi.

AGON by AOC PD27S

Sisemiste komponentide funktsionaalset asetust järgides on PD27S puhtale ning voolujoonelisele disainile omased korpuse kitsenemine külgedel ja monitori tagaosas. Nii monitori vasakul kui paremal küljel asuvad auto õhuvõtuavadega sarnased metallist võrkkatted, mis peidavad kõlareid. Neil sektsioonidel on ka kohandatav LightFX RGB valgustus, mis suurendab dünaamilisust ja täiendab kasutajakogemust. Kasutaja saab 150 mm kõrguse ergonoomilise jalaga PD27S monitori vastavalt enda eelistustele pöörata ning ka selle kaldenurki reguleerida.

AGON by AOC PD27S

Tipptasemel tehnoloogia

PD27S monitori eksklusiivne disain on kokku viidud AGON by AOC silmapaistvate teadmistega ekraanidest, võimaldades ambitsioonikatele mänguritele pakkuda väljapaistvaid omadusi. Porsche Design AOC AGON PRO PD27S monitoril on lame IPS (AAS) tehnoloogiaga paneel, mis pakub kõrget värvitäpsust ning laia värvigammat.

Tänu 10-bitise IPS paneeli eredale värvivõimekusele katab PD27S 95 protsenti DCI-P3 spektrist ning 99 protsenti sRGB spektrist, aidates sel silmapaistvalt esineda kõigis värvikriitilistes ülesannetes. DisplayHDR 400 sertifikaadiga PD27S monitori vapustavaid värve täiendab ekraani võime dekodeerida ja reprodutseerida filmide, videote ja mängude kõrge dünaamilise ulatusega sisu, andes edasi elutruu visuaali.

Tänu 27-tollise ekraani selgele QHD resolutsioonile (2560×1440) on PD27S mudelil kõrge 109 ppi pikslitihedus, mistõttu on monitor ideaalne igapäevaseks tegevuseks. QHD resolutsioon on ka ambitsioonikate mängijate peamine valik, sest see aitab lihtsalt ja üheaegselt saavutada nii kõrget kaadrisagedust kui ka teravust. 165-170 Hz värskendussagedus ning 1 ms GTG reaktsiooniaeg tagavad kiire tempoga mängudes sujuva visuaali. Tänu Adaptive-Sync tehnoloogiale toetab PD27S muutuvat värskendussagedust, eemaldades pildi “rebenemise” ja viivituste ohu.

AGON by AOC PD27S

Kõrgetasemeline monitor igapäevaseks kasutuseks

PD27S ei ole vaid arvutimängudele orienteeritud monitor. Monitori osaks on 4-pordiline USB 3.2 jaotur, mille abil saab lihtsalt ja kergelt ühendada välised seadmed nagu klaviatuurid, hiired või välised kõvakettad. See võimaldab vähendada segadust tekitavate kaablite hulka laual ning annab kasutajale võimaluse puhtaks ja funktsionaalseks seadistuseks. Täieliku audiovisuaalse kogemuse pakkumiseks on PD27S monitorile lisatud DTS süsteemiga täiustatud 5W kõlarid, mis pakuvad selget ja nüansirikast heli.

Monitori sisse lülitamisel näidatakse kasutajale animeeritud logo, mis põhinev brändi pärandil. Unikaalset disaini on näha ka ekraanil avatavas menüüs, mida saab kasutada erinevate seadistuste muutmiseks ja kust leiab näiteks värvi- või mängurežiimid. Monitoriga tuleb kaasa USB-pulk, mis sisaldab kasutajajuhendeid ja tootega seotud tarkvara.

Porsche Design AOC AGON PRO PD27S monitor on nüüd müügil Porsche Designi poodides, spetsialiseeritud jaemüüjate juures, veebipoes aadressil www.porsche-design.com ja ka valitud veebipoodides soovitatava jaehinnaga 499 eurot.

Meedia: AOC

KOMMENTEERI SIIN