Laupäev, 25. mai 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Üks kangelasi on Nokia uues kuues! Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Uus Sony 4K HDR OLED teler A1E: kõik on kadunud, kõlaritest äärte ja jalani

Teleritest saavad varsti kleepsud seinal, see on selge. Sony astus just suure sammu sellele tulevikule lähemale.

Ametlik: uus Androidiga Nokia 6 tuleb välja selle aasta alguses

Kaua tehtud, kaunikene (ja natuke juba vananenud ka): kauaoodatud Nokia telefon tuleb nüüd Hiinas müügile. Esialgu lubatud tähtaeg jaanuari lõpus lükati juba veebruari lõppu, aga millal ja kas meile siia Eestisse tuleb, seda ei teagi. Nokia kodulehelt leiab uut telefoni tutvustava video.

nokia

Kui kaua kestab odav pulsikell? Vastus on lühikese ajaga teada

Mõni test kestab oodatust vähem. AM-i testitud odav pulsikell andis juba peaaegu otsad, aitas vana hea liimimine. Nagu Facebookis selgus, on ka teistel samamoodi paari kuuga pulsikella korpus mõranenud ja laiali lagunenud.

Pole puutetundlikku arvutit? Võta AirBar

Windows 10 tahab olla puutetundlikul ekraanil, nii vähemalt tegid Microsofti evangelistid meile selgeks juba aastaid tagasi. Aga ikka kasutatakse tavalisi ekraane! Et kiiremini tootjate suunatud tulevikku minna, pakub AirBar lihtsa, mehaanilise lahenduse.

Google´i autod tänavaile: Waymo laseb isesõitvad minibussid jaanuari lõpus liiklusse

Isesõitvate autodega käib kaasas suur meediakära, sellepärast on raske hinnata, kas järjekordne suur samm ikka tegelikult ka nii suur on. Igatahes pakub Google´ist eraldatud isesõitvate autode tehnoloogiat arendav firma Waymo, et kõik on peaaegu valmis. Saame näha.

Waymo-Pasificatest oleme kirjutanud pikemalt ka Acceleristas:

Pilk algavale autoaastale: 100 Waymo robotautot sulanduvad kevadel liiklusse

Allikas: Arvutimaailm, pilt: Nokia

KOMMENTEERI SIIN