Reede, 22. september 2023
Lumekoristus autolt on üldiselt tüütu töö, mis talvel paraku sõitmise juurde kuulub. Kuna inimestele meeldib tehtud töö eest ka tasu saada, viskas ELMO Rent välja tööampsu.

Iga lumest puhastatud ELMO Rendi auto eest laekub inimese pangakontole 5 eurot. Lisaks saavad kõik vähemalt 5 autot puhastanud inimesed detsembrikuus 20% odavamalt sõita.

“ELMO eesmärk on alati olnud klientidele murevabasid “istu sisse ja sõida” keskkonnasäästlikke rendiautosid pakkuda ning lumest puhtad autod on üks osa sellest. Juhul, kui usinad pühkijad ette pole jõudnud ning klient ise autot lumest puhtaks peab tegema, kindlustame paariminutilise puhastuse eest ka vaevatasu,” ütles ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova.

ELMO Rent on taolist kampaaniat korraldanud varemgi. Eelmisel talvel tehti pärast kampaania avalikustamist esimese tunniga puhtaks kaheksa autot ja usinaim klient teenis õhtuga 30 eurot.

Kuidas oma viiekas kätte saada:
  1. Tee lumisest autost pilt (numbrimärgiga) ja saada see ELMO Rendi Facebooki vestlusse.
  2. Klienditeenindus (+372 527 2626) avab auto uksed, et saaksid võtta lumeharja.
  3. Lükka auto lumest puhtaks ja pane hari autosse.
  4. Tee puhtast autost pilt (numbrimärgiga) ja saada see ELMO Rendi Facebooki vestlusse.
  5. Pangakontole laekub 5 €!
Kuidas detsembrikuus 20% odavamalt sõita:

Tee 5 autot lumest puhtaks ja saad sooduskoodi, mis kehtib terve detsembri. Saad kasvõi teenitud raha eest kohe sõitma hakata.

Foto: ELMO Rent

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.