Esmaspäev, 15. juuli 2024
Rahvuslik lennufirma Nordica lisas sellest nädalast Varssavi liinile kolmanda lennusageduse päevas. Poola pealinn saab Eesti reisijatele järjest olulisemaks sõlmjaamaks, mille kaudu on mugav lennata paljudesse Euroopa sihtkohtadesse kui ka New Yorki ja Tokiosse.

Alates sellest nädalast lendab Nordica Varssavisse kolm kora päevas. Lennugraafiku tihendamine on osa ettevõtte liiniarenduse strateegiast, millega arendatakse välja Eesti reisijatele mugavad sõlmjaamad Euroopa eri piirkondades.

Poola pealinna Varssavisse saab nüüd reisida kõikidel nädalapäevadel hommikuti kell 9:00, päeval kell 14:55 ja õhtul kell 18:00 väljuvate lendudega. Hilistel kojusaabujatel on võimalik Tallinna naasta enne südaööd, kell 23:00.

Varssavi paikneb Euroopa kaardil kesksel kohal, mis teeb sellest Eesti reisijatele suure potentsiaaliga sõlmjaama. Eriti miugav on Varssavi kaudu lennata näiteks Kesk- ja Lõuna-Euroopa ning Kaukaasia suunal.

Ümberistumiseks vajalik aeg on moodsa lennujaama hea planeeringu tõttu minimaalne ja lendude ühildavus väga hea. Kiiret ümberistumist hindavad ka meie ärikliendid, kes eelistavad reisida minimaalse ajakuluga.

Nodica lennud ühilduvad alates sellest nädalast hästi ka strateegilise partneri LOTi Varssavist väljuvate interkontinentaalsete lendudega. Nii saab nüüd 13-tunnise reisiajaga Tallinnast New Yorki ja vähem kui 18 tunniga Jaapani pealinna Tokiosse.

Eesti lennufirma katab koostöös partneritega juba rohkem kui sada sihtkohta üle Euroopa ja maailma. Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul on Nordica missiooniks luua õhusildasid Eesti ja muu maailma vahel.

”Oleme jõudsalt kasvamas ja alates sellest nädalast on taas rohkem põhjust kodumaise ettevõttega oma reisi alustada. Varssavi lennujaam on väga kiire ja mugav hüppelaud laia maailma,” lisas Uibo.

Allikas: Nordica. Pilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN