Reede, 14. juuni 2024
Seekord räägime “Istmesoojenduse” erisaates liikumise ja sõitmise asemel hoopis parkimisest. Külas on EuroPargi tegevjuht Karol Kovanen ja arendusjuht Käroly Hein.

Lahtiütlus: kuigi tegu on sisuturundussaatega, ei hoidnud me küsimustega tagasi ja uurisime kõike, mis eraparklatega seoses pähe tuli. Kasulikku infot leiab siit iga juht ja parkija.

Algatuseks võtame ette selle, kellena EuroPark end üldse defineerib – parkimisfirma, parkimise korraldaja, liikluse korraldaja? Räägime ka numbritest – kui palju parkimisi, parkimistasusid, trahve, vaidlustatud trahve?

Mis aladel EuroPargi parklad asuvad – kas midagi kuulub ka neile, või on tegu linna aladega, eramaaga? Kes aga on püsiklient – parkija või maavaldaja?

Räägime ka telefonirakendusest – kuidas see üles on ehitatud, kas seda on mugav kasutada, kui hõlpsalt saab seal parkiva auto numbrit vahetada?

Liigume edasi intrigeerivamate asjade juurde – esiteks aga terminoloogia. Misasi on leppetrahv, mis on parkimisleping ja kuidas see parkija ja EuroPargi vahel sõlmitakse?

Kuidas saadakse teada, kes on parkiva auto omanik? Räägime ka sellest, kuidas tasumata leppetrahvid inkassosse jõuavad ning paarist väga “autovahetajatele” spetsiifilisest juhtumist. Ja mis saab trahvidest siis, kui auto on edasi müüdud, aga ümber vormistamata?

Meedia on viimasel ajal täis uudiseid rendiautode pahatahtlikust kasutamisest. Kuidas toimib autojagamisteenust ja rendiautosid pakkuvate firmade ja nende autode pahatahtliku parkimisega arveldamine?

Lõpetuseks räägime ka tulevikust – kas EuroPark plaanib hakata arendama oma laadimistaristut? Kuidas aga suhtutakse näiteks jalgratastesse ja nende parkimisse?

Saatejuhid on autoajakirjanikud Veli V. Rajasaar ja Indrek Jakobson, külas on EuroPargi tegevjuht Karol Kovanen ja arendusjuht Käroly Hein. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat. Saadet saab kuulata allolevas pleieris või Spotifys siin lingil. Head kuulamist!

KOMMENTEERI SIIN