Reede, 14. juuni 2024
United Motors AS teatab uute edasimüügilepingute sõlmimisest Bassadone Nordic gruppi kuuluva Auto-Boniga kahe tuntud automargi esindamiseks: Citroën ja Opel.

See strateegiline samm tugevdab United Motors ASi positsiooni turul, pakkudes klientidele veelgi mitmekesisemat ja kvaliteetsemat sõidukite valikut. Kaubamärkide müügi ja teenindusega alustab United Motors 2024. aasta juulis – Opel, Jeep ja Peugeot koonduvad Tallinna esindusse ning Citroën koos Alfa Romeo sõiduautodega Peetri esindusse.

„Meil on hea meel tuua Citroën ja Opel United Motors ASi perre. Need automargid täiendavad suurepäraselt meie praegust brändiportfelli, kuhu kuuluvad juba teisedki Stellantis grupi brändid Peugeot, Jeep ja Alfa Romeo,“ kommenteeris United Motors ASi juhatuse liige Jaanus Nieländer. „Oleme rõõmsad, et saame oma klientidele pakkuda veelgi laiemat sõidukite valikut, milles on ühendatud innovatsioon, jõudlus ja stiil. Kõigil neil kaubamärkidel on ainulaadne ajalugu ja tugev maine, mis sobib ideaalselt kokku meie väärtuste ja visiooniga.“

Auto-Bon Baltic OÜ tegevjuht Andrus Kuus lisas: „United Motors AS on olnud meie pikaaegne ja usaldusväärne partner juba pikki aastaid ning oleme veendunud, et ettevõtte pühendumus koos põhjaliku kogemustepagasiga aitavad meil koostöös ka Opeli ja Citroëni kaubamärke siinsel turul edukalt edasi arendada. Üheskoos anname parima, et pakkuda ni Peugeot’, Opeli, Citroëni, Jeepi kui Alfa Romeo klientidele kõrgetasemelist teenindust.“

Kaubamärkide lisandumine United Motors ASi portfelli toetab ettevõtte missiooni rahuldada oma klientide erinevaid vajadusi, tagades sõiduki igale elustiilile ja eelistustele: Citroëni mitmekülgne tootevalik ja silmapaistvad mugavuslahendused, Peugeot’ tipptasemel disain, Opeli ajalooline saksa kvaliteet, Alfa Romeo kirglikult sportlik olemus ning Jeepi legendaarne maastikusuutlikkus.

Foto: United Motors

KOMMENTEERI SIIN