Lauren Smith ja Calum Creasey on viimased 5 aastat tiirutanud juhuslikult mööda Euroopat ja jälginud mitmekesist maastikku oma 1996. aasta VW T4 minibussi aknast. Alustanud Inglismaalt, on paar katnud hämmastavad 128 000 kilomeetrit, surfanud, matkanud ja nautinud rändamisele pühendatud eluga kaasnevat vabadust.

Nende reis algas 2011. aastal, kui paar reisis nii suvepuhkuse ajal kui igal võimalikul tööst vabal momendil. Siiamaani nad on oma reisimist rahastanud, vaheldumisi töötades ja reisides. Nüüd aga on neil hullumeelne plaan, jätta töö sinnapaika ja alates uue aasta algusest täiskohaga oma minibussi elama kolida.

Nende otsust tiivustab edukas Kickstarteri kampaania, mis algatati, et saada raha minibussi kordategemiseks ja anda avalöök Laureni ja Calumi hiljuti asutatud ettevõttele Stoked Ever Since. Noortel on nüüd oma loomingustuudio, mida nad haldavad otse oma kodubussist.

Stoked Ever Since on  ettevõte, kus noored loojad saavad rakendada oma filmi-, foto- ja üldisi loomingulisi oskusi, tootes filme ja digitaalset sisu ja tegeledes kõigega,  algsest kampaaniakontseptsioonist, loomingulisest juhatusest, produktsiooniteenustest, järeltöötluse ja turundamiseni.

5_VW-camper-van-couple-traveling

Lauren ja Calum loodavad, et saavad aidata soovijatel luua tugevaid kaubamärke, toota kvaliteetset sisu ja täita unistusi. Nende Kickstarteri kampaaniavideo demonstreerib paari loomingulisi andeid ja pakub toetajatele esimest aimu fotoraamatust “The Rolling Home”, mis sisaldab 208 lehekülge fotosid, lugusid ja illustratsioone.

Tänaseks, kus kampaania lõpuni on jäänud kolm nädalat, on paar saanud Kickstarterist juba üle 10 000 dollari annetusi. Neist pool läheb roostetava Volkswageni minibussi hoolduseks ja paranduseks. Teine pool kulutatakse kõvakaantega raamatu väljaandmiseks. Nagu noored oma kampaaniavideos ütlevad: “Minibussis veedetud aeg on olnud meie jaoks kõige õnnelikum”.

6_VW-camper-van-couple-traveling

[dropcap]ACCLERISTA KOMM[/dropcap] See on lugu, mis võiks inspireerida meid kõiki, alustama oma lugu. Ja kui see on piisavalt põnev, miks mitte seda siis ka teistega jagada, olgu siis Hooandjas või Kickstarteris või mõnes teises sarnases ühisrahastuse- keskkonnas.

Ilusat seikluse jätku, Calum ja Lauren!

Allikad: Stoked Ever Since, Calumi ja Laureni blogi, theplaidebra.com, @therollinghome Instagram

7_VW-camper-van-couple-traveling

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.