Teisipäev, 23. aprill 2024
Bamford London ja Land Rover tutvustasid uut käekella LR001, mida toodetakse vaid 100 eksemplari. Kell on inspireeritud Land Rover Defenderist ja suunatud seiklejatele.

Iga eksemplar on inspireeritud Defenderi disainikeelest, põimides väljapeetud välimuse ja korralikult kellalt oodatava võimekuse. 40-millimeetrise titaanist korpusega kell on loodud vastu pidama – seda ilmestab tipptasemel Sellita SW200-1b mehhanismi ning jätkusuutliku ja kauakestva ruteenium-antratsiitviimistluskihi kasutamine.

Kella loomisel rakendatud tehnilist täpsust aitab rõhutada titaanist korpusega ümbritsetud hallikas väljalõigetega sihverplaat, mis pimedas ka õrnalt helendab. Sihverplaadile on helesiniselt kantud ka kella mudelinimi ning Bamfordi signatuur.

Bamford London LR001

18-millimeetrist kellarihma pakutakse neljas erinevas loodussõbralikus versioonis, mille seas on must, tumesinine ning heledam ja tumedam pruun toon. Mõlemad pruunid ning must rihm on valmistatud maisipõhisest PU-nahast, samas kui tumesinise rihma loomiseks on kasutatud kootud taaskasutatud nailonit ehk Cordobat, mis on vastupidavuse ja veekindluse tagamiseks kaetud spetsiaalse vahendiga.

Bamford London LR001

“Ma olen uhke ja elevil, et saan Defenderist ehk maailma ühest kõige märgilisemast sõidukist inspireeritud koostööprojekti avalikkuse ette tuua. Halli sihverplaadi ja titaanist korpusega mudel on LR001 esimene versioon. Minu suhe Land Roveriga on pikaajaline ning olen uhke, et sain nende disainitiimiga töötada, et koos meie esimene kell turule tuua,” ütles Bamford Londoni asutaja ja tegevjuht George Bamford.

“Kandes endas Defenderi vaimu, on haarava disainiga LR001 oma täpsuse ja viimistletusega loodud kestma,” lausus Jaguar Land Roveri loovjuht professor Gerry McGovern. LR001 on saadaval Bamford Londoni e-poes soovitusliku jaehinnaga 1350 naela ehk 1550 eurot, hetkel on kell saadaval isegi 1125 naela ehk 1311 euro eest. Horoloogid saavad täpsemate tehniliste detailidega tutvuda siin.

Fotod: Bamford/Land Rover

KOMMENTEERI SIIN