Esmaspäev, 27. mai 2024
Baltimaade Volvo-omanikele kehtib edaspidi tootja Lifetime Customer varuosagarantii, mis on jõus kuni varuosa ostja on konkreetse auto omanik. Garantii ei olene läbisõidust. 

Alates 1. juunist pakub Volax Balti OÜ, Volvode maaletooja Baltimaades Volvo-omanikele Customer Lifetime’i varuosagarantiid.

Garantii kehtib Volvo ametlikust esindusest ostetud autodele, millele on paigaldatud margiteeninduses Volvo originaalvaruosa. Garantii alla lähevad varuosad juhul, kui nende defekt on tekkinud tootmisel või materjalide puudujääkide tõttu. Kuniks auto omanik on sama, kehtib varuosadele ka n-ö eluaegne garantii, olenemata kui palju on auto läbisõit.

Customer Lifetime varuosagarantii hõlmab ka varuosa paigaldamiseks kuluvat tööd, kuid ei kehti tarvikutele ja kuluosadele. Garantii ei kehti nendele osadele, mis tuleb välja vahetada väliste mõjude tõttu.

Kuluosadeks loetakse kõik vedelikud, filtrid, lambipirnid, süüteküünlad, piduriklotsid ja –kettad, amortisaatorid, ajamirihmad, klaasipuhasti harjad jm. 

On veel rida tingimusi, et Customer Lifetime varuosagarantii kehtiks: vastavalt Volvo käsiraamatus ette nähtud teenindusintervallidele tuleb autot ka hooldada. Selleks, et garantii säiliks, ei tohi ette nähtud hooldusintervalle ületada – maksimaalselt 1 kuu või 1500 km on eksimise ruumi.

Klient peab kasutama ja hooldama sõidukit vastavalt kasutusjuhendis toodud juhistele ning hoolduste väliselt regulaarselt kontrollima sõiduki õli ja teiste vedelike taset ning neid vajadusel omal kulul lisama.

Volvo-omanikele kehtiva n-ö eluaegse varuosagarantii alla käiva jupi parandab Volvo volitatud teenindus täitsa tasuta või asendab selle uuega. Seda tehakse mõistliku aja jooksul tavapärastel tööaegadel.

Volvo Cars pakub hoolsatele omanikele n-ö eluaegset garantiid valitud turgudel eesmärgiga pikendada autode eluiga ja säilitada nende väärtus ka aastate möödudes. Volvo-omanikele on see selge vihje, kohelda oma autot väärikalt kui sõpra, tema eest hoolitsedes ja aastaid ühiselt kvaliteetaega veetes.

Volvo varasem originaalvaruosade garantii oli 12 kuu pikkune. Eestis on ainus volitatud Volvo esindaja AS Info-Auto, kelle müügi- ja teeninduskeskused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Volvo ägedast ajaloost kirjutasime kui ettevõttel täitus 90 tegutsemisaastat

Allikas ja kaanepilt: Volvo

KOMMENTEERI SIIN