Reede, 21. juuni 2024
Kia esitleb 12. septembril Frankfurdi rahvusvahelisel autonäitusel uut ideeautot, mis peaks andma aimu sellest, milline hakkab välja nägema uue põlvkonna Kia cee’d.

Frankfurdis, esitluspaigast kõigest 500 meetri kaugusel asuvas [wiki base=”ET”]Kia [/wiki]disainikeskuses loodud ideeauto annab aimu, milline saab olema Kia uue mudelipõlvkonna väljanägemine üldisemalt ning mis kujul võiks meieni jõuda uus Kia cee’d põlvkond.

Ideeauto demonstreerib Kia jaoks täiesti uut keretüüpi. Pikendatud kuumpära säilitab praeguse pro_cee’di mudeli sportlikkuse, kombineerides selle suurepärase visuaalse vormi päriselu multifunktsionaalsusega. Uue põlvkonna juhi jaoks ümber kujundatud ja loodud auto esitleb järgmise põlvkonna cee’di perekonna potentsiaalse liikme julget visiooni.

Frankfurdis disainib Kia suure osa neist mudelitest, mist Euroopas ning seejärel teistel kontinentidel ringi sõitma hakkavad. Korea autotootjal on mahlakas ambitsioon: tõusta aastaks 2020 suurimaks Aasia autotootjaks Euroopas ning selle nimel minnakse Ast Bst peale ja ehitatakse autosid, mis eurooplastele meele järele on.

Uus disain tundub paeluv. Kia on juba praegu oma sõiduomadustelt täiesti võrreldav parimate Saksa autodega. Kui disainerid suudavad luua vastupandamatu terviku ning anda elegantsele välimusele juurde ka mugava ja kasutajasõbraliku ühenduvuse ja sõidetavuse, on eurooplased “võetud”.

Me tahame ilusaid ja kallimana mõjuvaid autosid, mis pakuvad kõike seda, mida moodne maailm ette kirjutab. Kohtumiseni juba seeriatootmises, uus cee’d! Kia esitleb oma uut ideeautot 12. septembril Kia näitusealal, mis asub Frankfurt Messe näitustekeskuse 9. hallis.

Allikas ja meedia: Kia

KOMMENTEERI SIIN