Teisipäev, 18. juuni 2024
Peugeot Traveller on moodne väikebuss, mille sarnast pole Peugeot’ tootevalikus varem olnud. Buss tuleb müügile kolmes eri kerepikkuses ning mahutab 5-9 sõitjat. Eesti maaletooja avalikustas äsja Travelleri hinnad, mis algavad 23 500 eurost. Väikebuss jõuab ametlikult müügile sel sügisel, aga juba täna on võimalik Travelleri eeltellida.

Moodsa välimusega Traveller siseneb suurejooneliselt väikebusside segmenti, pakkudes sõiduautolikku ergonoomikat ja esmaklassilist mugavust reisijate transportimisel. Peugeot Traveller’i juures on kasutusele võetud mitmeid kõrgtehnoloogilisi lahendusi ja uuemaid juhiabisüsteeme, mis on selles segmendis unikaalsed.

 • häälkäsklustega 3D navigatsiooniseade koos 7-tollise puuteekraaniga
 • Mirror Screen toetab Apple CarPlay, MirrorLink ja Android Auto rakendusi
 • tähelepanu hajumise ja sõidureast kaldumise hoiatussüsteem
 • liiklusmärkide tuvastussüsteem koos soovitusliku piirkiiruseg
 • pimeda nurga jälgimise süsteem
 • kohanduv püsikiirushoidja
 • võtmevaba avamine ja jalaviipega avatavad elektrilised liuguksed
 • automaatne kaugtulede lülitussüsteem
 • Head Up värviline ekraan
 • Active Safety Brake automaatpidurdussüsteem
 • Visio Park parkimissüsteem, tahavaatekaamera ja 180° pealtvaade

Peugeot Traveller võtab sihikule mugavust hindavad era- ja ärikliendid. Uuele EMP2 platvormile toodetav Traveller saab jõuallikateks Peugeot’ uue põlvkonna BlueHDi diiselmootorid, mille võimsus jääb vahemikku 95 kuni 180 hobujõudu ning mis on saadaval nii manuaalkäigukastiga kui ka 6-käigulise automaatkäigukastiga.

Keskmine kütusekulu on tootja andmetel alates 5,1l/100 km ja keskmine CO2 tase alates 133 g/km, mis on segmendi parim tulemus. Ka reisijate turvalisusse on panustatud palju, selle tõestuseks on hiljuti saavutatud EuroNCAP testide maksimaalsed 5 tärni ohutuse eest.

Uus Peugeot Traveller on saadaval 5-9 kohalisena, kolme kerepikkusega ning nelja erineva varustustasemega: Active, Allure, Business ja VIP, millest kaks esimest on mõeldud eeskätt aktiivsetele inimestele ja mitmeliikmelistele peredele, Business ja VIP versioonid aga mugavust ja luksust hindavatele äriklientidele.

Traveller’i hinnad algavad 23 500 eurost ning lõpevad luksuslikult varustatud 180hj BlueHDi 6-käigulise automaatkastiga VIP versiooniga. Travelleri standardvarustus on rikkalik ning lisavarustuse loetelu pakub kõikidele klientidele rohkelt valikut sobiva sõiduki komplekteerimisel.

Eriti nõudlik ostja saab Travellerile tellida juurde klaasist panoraamkatuse ja Bi-Xenon esituled, nahksisu ja massaažifunktsiooniga juhiistme, soovi korral saab bussi tellida istmed, mis võimaldavad sõitjatel näod vastamisi istuda.

Uue Peugeot Travelleri ametlik müük algab alles sügisel, aga juba praegu on soovijatel võimalik vormistada eeltellimusi, et saada oma personaalne Traveller kätte just esimeste seas.

[huge_it_gallery id=”207″]

Loe Travelleri kohta lisaks siit

Allikas ja meedia: Tootja

KOMMENTEERI SIIN