Teisipäev, 23. aprill 2024
Ladinakeelsest sõnast „australis” tuletatud Austral on sõna, mis kutsub Renault’ sõnul esile ideid lõunapoolkera soojusest. Linnamaastur ise jõuab müügile 2022. aasta kevadel ja asendab Renault’ valikus Kadjari.

Austral valiti välja viiekümnest kandidaadist koosnevast nimekirjast, millest omakorda valiti välja kolm parimat. Need kolm nime saadeti Renault’ juhtidele, kaasa arvatud tegevjuhile, kes langetasid lõpliku valiku.

“Austral kutsub esile pilte lõunapoolkera erksusest ja soojusest. See on nimi, mis kutsub reisima ja sobib suurepäraselt linnamaasturile. Sel on harmooniline tasakaal helidest, mida on lihtne hääldada ja mis on ühtlasi ka rahvusvahelised,” sõnas Renault’ globaalse turundusosakonna mudelinimede määramise strateegiajuht Sylvia Dos Santos.

Dos Santos ütles veel, et Australi kasuks räägivad kaks A-tähte, üks ees ja teine taga, mis väljendab dünaamilisust ning lisaks on nimes tähekombinatsioon “STR”, mis viitab auto tugevale iseloomule. Austral asendab Renault’ valikus Kadjari ja jõuab müügile 2022. aasta kevadel.

Vaadake lugu “Kunagi oli auto nimega Austral“, et heita pilk Renault’ mudelinimetamisstrateegia telgitagustele.

Foto: Renault

KOMMENTEERI SIIN