Reede, 19. aprill 2024
Volkswageni ID-perekonna lipulaeva maailma esmaesitlus toimub suve lõpus IAA liikuvusmessil. ID.4 ja ID.5 järel on ID.7 kolmas mudel, mis saab sportlikuma GTX versiooni.

Volkswagen esitles hiljuti uut ID.7-t – mugavat täiselektrilist autot, mis on keskmisest sõiduautost pisut suurem. ID.7 versioonide seas kõige parema dünaamikaga GTX-i maailma esmaesitlus on kavandatud suve lõppu. Pikkade vahemaade läbimiseks mõeldud tippmudel on varustatud ID.-perekonna kõige uuema põlvkonna ajamiga, kahe mootoriga nelikveosüsteemiga ning hulga sportlike kujustuselementidega. Uut mudelit plaanitakse esitleda Münchenis IAA Mobility liikuvusmessil, mis toimub 5.-10. septembrini.

Must ja punane on GTX-i tunnusvärvideks. Interjööris rõhutavad mudeli sportlikkust punased GTX-i tikandid istmetel, näidikupaneelil ja ustel. Interjööridisaini iseloomustavad mustad läikpinnaga elemendid. Koos põhivarustusse kuuluva musta katusevärvi ja tumendatud akendega on kindel, et ka peatselt esitletav ID.7 GTX saab olema silmapaistev ja omanäoline.

Sarnaselt eelmistele GTX mudelitele ID.4 ja ID.5 vastutab ID.7 GTX dünaamika eest kahe ajamiga nelikveosüsteem. Koos Volkswageni poolt välja töötatud tarkvaraga on eesmärgiks saavutada igas olukorras tõhususe, dünaamika ja sõidustabiilsuse parim kombinatsioon.

Sõiduki dünaamikahaldur juhib mitte ainult elektriajamit, vaid olenevalt valitud sõiduprofiilist ka kõiki piduri-, rooli- ja veermiku juhtimissüsteeme. Sõiduki käiguosa ja roolimehhanism pärinevad MEB platvormil ja neid on põhjalikult täiustatud. Tänu sõiduprofiilidele on suured valikuvõimalused mugavusest ja sportlikkuseni. See kõik rõhutab ID.7 GTX staatust ID.-mudelite lipulaevana.

Täiselektriliste mudelitega sportlik GTX-i kaubamärk on nüüd kuulunud Volkswageni portfelli juba kaks aastat. Hea dünaamikaga sõidukites on ühendatud elektriline mobiilsus, jätkusuutlikkus ja intelligentne sportlikkus. Nende sportlik disain rõhutab kvaliteetsete GTX-mudelite eripära ja äratundmisväärtust.

Foto: Volkswagen

KOMMENTEERI SIIN