Esmaspäev, 17. juuni 2024
Volvo Cars tõmbas hooga käima uue V90 turunduskampaania. Luksusliku universaali tunnusnägu on legendaarne vutistaar Zlatan Ibrahimovič, kelle käele tätoveeritud salapäraste märkide jada on pannud fännid üle ilma arutlema, mis seal täpselt kirjas on.

[socialpoll id=”2363976″]

“Kampaania on ülistus sõltumatule meelele ja teisitimõtlemise võime jõule. Zlatani ja Volvo teekondades on palju sarnasusi. Me pole jõudnud siia, kus me praegu oleme tehes asju, mida kõik nagunii teevad”, ütles Volvo vanemasepresident Anders Gustafsson.

Volvoga varemgi koostööd teinud Zlatan sõnab, et seekord on see kampaania tehtud tema tahtmise järgi: “Ma olen sõitnud ja testinud uusi Volvosid. Jah, need kõik on fantastilised. Just nagu mina, on Volvo läinud oma teed ja julgenud mõelda erinevalt. Eelmine kampaania, mille me Volvoga koos tegime, oli väga hea, aga seekord on see Made by Zlatan. See on ood sõltumatusele; ja jõule, mis peitub julguses oma peaga mõelda.”

Volvo Cars ja Zlatan alustasid koostööd 2014. aastal, mil tootja tuli välja uudse turunduskampaaniaga, luues jalgpallistaari ümber salapärase aura. Tookord deklameeris Zlatan Rootsi hümni ja pidas jahti kaugetes Rootsi kõnnumaa metsades.

Uus V90 on kevadisest turulejõudmisest alates pälvinud hulgaliselt kiidusõnu maailma meedialt. V90 jätkab 60 aasta eest Volvo Duetiga alguse saanud universaalkerega Volvode traditsioone. Uus V90 pakub omas segmendis täiesti uut taset nii esteetikas, turvalisuses kui praktilisuses.

Paar nädalat tagasi oli eesti fännidel harukordne võimalus oma silmaga näha ja käega katsuda nii uut Volvo V90 universaali kui luksussedaani S90 Tallinnas toimunud eriüritusel; sõita nende iludustega pole siinmail ametlikult veel keegi saanud. Küll saavad huvilised autosid juba ette tellida. Accelerista toob V90 proovisõiduloo oma lugejateni juba paari nädala pärast, mil Andres on saanud Hispaanias lähemat tutvust sobitada nii S90 kui V90-ga.

Vastus küsimusele, mis on Zlatani käele tätoveeritud, on peidus 3,5-minutilises lühifilmis. Tegu ei ole traditsioonilise reklaamfilmiga vaid ausa jutustusega vutilegendi elukäigust. Ärge siiski kaotage fookust, Volvo uued premiumsõidukid on väärt, et neid lähemalt vaadata. Filmile saab valida ka eestikeelsed subtiitrid.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Täitsa ausalt, selline kampaania on lahe! Selle asemel, et rääkida, kui hea on uus Volvo – seda on ta ju nagunii ja kahtluseta – räägitakse meile ühe tähelepanuväärse inimese lugu. Võib-olla ei olegi “sisserändaja poeg” olla kõige halvem variant? Mõelda oma peaga, tegutseda julgelt ja näidata maailmale eeskuju? Oleks neid lugusid jutustada Eesti inimestelgi. Oleks vaid, et need lood üles leitaks… Volvost rääkides, siis – mäletate, me olime kohal, kui V90 ja S90 Tallinnas käisid?

Allikas: tootja, pildid: tootja, Accelerista

Kaua oodatud, kaunikene! Volvo V90 ametlik esitlus on toimunud

KOMMENTEERI SIIN