Teisipäev, 25. juuni 2024
Toome teieni valiku lühifilme, mis  27 riigis Toyota „Start Your Impossible“ – kampaania raames Pyeongchangi taliolümpia- ja -paraolümpiamängude alguses ja kestel eetrisse lähevad ning on pühendatud võrdsusele ning võrdsetele võimalustele.

„Start Your Impossible“ jagab lugusid atleetidest ja para-atleetidest, kelle eluunistuseks on jõuda olümpiale ning inspireerida sellega kõiki teisi. Enamus neist lugudest on kaasahaaravalt värskendavad, jutustades meile loo inimestest, kes hoolimata raskustest püüdlevad oma tähtede poole.

“Start Your Impossible” (tee võimatu teoks) tähistab Toyota pikaajalist pühendumust kaasavama ja kestlikuma ühiskonna loomisele, kus tänu tehnoloogia arengule saab võimalikuks see, mis enne näis võimatuna.

VAATA LÜHIFILME

Frozen (Külmunud): olümpia- ja paraolümpiamängude ajaloolisi hetki esitleva filmi eesmärk on ergutada veelgi mõttevahetust globaalse soojenemise ja ähvardava mõju teemal, mida see võib avaldada taliolümpia- ja -paraolümpiamängude ilule, lootusele ja kangelastele.

Thin Ice (Õhuke jää): inimloomus on tugev ja alistamatu. Takistuste ilmnemisel on erakordsed inimesed valmis neid ületama. Ameerika olümpiailuuisutaja ja medalivõitja Ashley Wagner naaseb jääle mõttega, et iga päev annab võimaluse tantsida, liikuda ja hõljuda üle jää.

Lanes of Life (Elurajad): see on optimistlik austuseavaldus järgmise kuue olümpialumelauduri eluteekonnale: Eva Samková (Tšehhi), Lindsey Jacobellis, (USA), Belle Brockhoff (Austraalia), Chloé Trespeuch (Prantsusmaa), Carle Brenneman (Kanada) ja Isabel Clark Ribeiro (Brasiilia).

Good Odds (Head šansid) Kanada parasportlasest, mäesuusatajast Lauren Woolstencroftist, kellest sai kõigist raskustest hoolimata legendaarne paraolümpiamängude kuldmedalivõitja.

Mobility Anthem (Hümn liikumisele), milles tutvustatakse 1–100aastaste inimeste liikuvusteemalisi lugusid, tähistades Toyota jõupingutusi liikumisvõimaluste parandamiseks kõigi jaoks.

Vaata rohkem Toyota eestikeelselt teemalehelt

Allikas ja meedia: Toyota

KOMMENTEERI SIIN