Laupäev, 13. aprill 2024
Ameerika Ühendriikides Salt Lake Citys andis tähelepanelik kodanik politseile teada võimalikust lõhkeseadeldisest kellegi korteris. Asja suhtuti täie tõsidusega.

Võimalikku lõhkeseadeldist käisid eemaldamas demineerijad ning osa kortermaja evakueeriti. Kõik, kes aga oma autode kallal toimetanud, on praeguseks juba hea kõhutäie naerda saanud, sest tegu on rihmapingutiga.

Siin oleks kindlasti ruumi olnud mõneks demineerijate võllanaljaks – näiteks kahtlasele seadmele lähenedes see üliettevaatlikult kätte võtta… ja siis lukustussplint eemaldada ning see mõnele autokaugele kolleegile visata.

Kusagil on aga üks autoomanik, kelle päev muutus palju nukramaks – rihmavahetus peab ootama, kuni ametnikud oma pabereid täidavad.

Tuleb vaid olla tänulik, et meil pole võimust võtnud säärane hüsteeriline pealekaebamiskultuur – vastasel juhul oleksid varsti kõigi autoentusiastide garaažiuste taga politseinikud.

Meedia: Fox 13 News Utah/Salt Lake City Police

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN