Esmaspäev, 20. mai 2024
Inchcape Motors Estonia avas Tallinna Haabersti esinduses BMW Motorradi uue salongi, mis on üks esimesi omataolisi kogu maailmas.

Salongi avamine on oluline samm, võimaldades pakkuda klientidele erakordset kvaliteeti ja kogemust ning ka vaba aja veetmise võimalust.

BMW Motorrad salongi avamine, Harry Tiits

Salongi avamisel trikitas Keity Meier, muusikat mängis Ziggy Wild ja soovijad said endale Bad Pen Palsi tätoveerijate juures minitattoo teha – päriseks!

Uus salong on loodud vastavalt BMW Motorradi uusimale sisustuskontseptsioonile, olles üks esimesi taolisi salonge kogu maailmas. Külastajaid ootab ees spetsiaalselt mootorrattaentusiastide vajadusi silmas pidades loodud atmosfäär ja disain.

BMW Motorrad salongi avamine, Harry Tiits

Salongi mööbli on valmistanud Eesti tootja OCCO, järgides rangelt BMW kvaliteedinõudeid ja disainijuhtnööre. See kohalik koostöö rõhutab BMW Motorradi pühendumust toetada kohalikku ettevõtlust ning tuua esile Eesti käsitööoskusi ja innovatsiooni.

BMW Motorrad salongi avamine, Harry Tiits

Motosalong pakub täielikku valikut BMW Motorradi mootorrattaid, varustust ja aksessuaare. BMW Motorrad Eesti müügijuhi Arne Lausi sõnul on salong loodud kõigile motohuvilistele, erilise tähelepanu all on motokommuuni loomine. Lisaks on loodud puhke- ja jututoaala, kus saavad toimuda harivad motomatkade, – koolituste jne õhtud ning samas ruumis saab ka mugavalt aega veeta siis, kui ratas on hoolduses.

BMW Motorrad ja Inchcape kutsuvad kõiki mootorrattahuvilisi uut salongi külastama. Lisateave rataste kohta on leitav siin.

Fotod: Harry Tiits

KOMMENTEERI SIIN