Neljapäev, 23. mai 2024
Juba järgmisel teisipäeval, 16. veebruaril avalikustab Porsche veebiülekande vahendusel oma värskeima perekonnaliikme: 992 põlvkonna 911 GT3.

Õrrituspildilt vaatab vastu juba tuttav “luigekaelaga” spoiler. Kuigi spekuleeriti, et “luigekael” jõuab vaid võidusõiduks mõeldud GT3 Cup autole ning tänavaversiooni spoileri volüümi tõmmatakse veidi maha, ei tundu see nii olevat.

Kapoti alt peaks leidma neljaliitrise vabalthingava bokserkuue, käigukastide osas saab valida nii PDK robotkasti kui käsikasti vahel. Vaadates, kuhu Euroopa ja ülejäänud maailm heitmenormidega liiguvad, on võimalik, et see masin jääbki viimaseks vabalthingavaks GT3-ks…

Aerodünaamika osas on tõenäoliselt rohkem vaeva nähtud kui vaid spoiler – täpsemalt kuuleb alloleva video vahendusel juba nädala pärast, Eesti aja järgi kell 16:00. Kui videolink mingil põhjusel ei tööta, leiab selle siit või hoopis siit.

Auto üks esitlejatest on Andreas Preuninger, Porsche GT-autode divisjoni asepresident. Teada peaks saama palju huvitavat – GT-ajalugu on näidanud, et oodata tasub autot, mis on eelkäijast… lihtsalt igas asjas parem.

Meedia: Porsche

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN