Laupäev, 15. juuni 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
LG Electronics hakkab pakkuma isemõtlevaid kodumasinaid

Tehisintellekt ei hiili meie juurde mitte mõne ulmeka stsenaariumi järgi, vaid päris lihtsalt – mõne robottolmuimeja või külmkapi kaudu, kes/mis hakkab õppima kasutaja igapäevaseid harjumusi. Ühel hetkel need masinad meid enam õue ei lase – liiga ohtlik, arvestades inimese ettearvamatut käitumist.

Tele2 5G võrk lubatakse valmis ehitada juba 2020. aastaks

Mobiilioperaator Tele2 viskab veel natuke bensiini 5G tulle, lubades mõne aasta pärast Rootsi katta kiire 5G Internetiga. Loodetavasti jätkub neil uue põlvkonna tugijaamu ka meie jaoks Eestisse.

VIDEO: Droneboarding – uus lõbus sport lumelauaga

Tasase maa lumelaudamine pole enam kunagi see mis enne, kui kasutusele tulevad droonid. Soomes sõideti inimest tõstva multikopteriga ja enam pole ilmselt trikitegemisteks nõlvu vajagi. Võib ka Kesk-Eesti põldudel hullata, kui vaid lund oleks.

Fotograaf soovitab: kuidas jõuluajal telefoniga hämaras häid pilte teha?

Aasta pimedaimal ajal tahaks ikka pidulikke jõulusöömaaegu ja jõuluvana pildistada – mida teha, et keerulises valguses pilt hea tuleks? Profid annavad nõu.

IBMi tehisintellekt Watson hakkab BMW uusi autosid disainima

Autotootjad tahavad ka panna autod kõike ise õppima ja oma juhi harjumuste järgi kohanduma. IBM laenab selleks BMW-le oma sügavõppega tehisintellekti Watsoi, et disainida tulevikuautode kasutajaliidest.

Tricorder ehk mobiilne tervisemõõtja tuleb 2017. aastal

Star Treki fännid on seda ammu oodanud ja järgmisel aastal see tulebki – Tricorder ehk kaasaskantav seade, mis ütleb ära, mis tervisehädad sul hetkel on. Paraku ei näe Qualcommi võistlusel finaali pääsenud Tricorderid veel nii seksikad välja kui filmiseriaalis.

Hõljuv kõlar – LG pani kõlakasti lendama

Kui midagi saab hõljuma panna – bonzai, rula, mobiili, siis miks mitte teha seda ka kõlariga? LG proovis ja nüüd ootame kõik huviga, kas neid imeasju ostma ka hakatakse.

Kuidas 4G ruuter Interneti majja toob, kui muudmoodi pole võimalik

Kuigi mööda Eestimaad jooksevad kiired EstWini kaablid, ei ole ka paljudel neil, kelle maakoha õueväravast kaabel mööda läheb, muud võimalust kiiresti Internetti pääseda kui osta üks 4G ruuter ja loota parimat. Vaatasime, milliseid 4G ruutereid praegu siin saada on.

VIDEO: Amazoni droon tõi esimese kauba piloodita kohale

Enne jõule demonstreeriti, kuidas Starship toitu mööda kõnniteid sõites tellijani kärutab. Ka Amazon on jõudnud oma droonidega pakivedudeni – Cambridge´is sai esimene klient oma elektroonikavidina põllule laskunud drooni kõhu alt juba kätte.

Allikas: Arvutimaailm, meedia: LG

KOMMENTEERI SIIN