VW AG teatas, et nii Audi kui Porsche ühinevad F1-ga. Kui Porsche loob sõprussuhteid Red Bulli meeskonnaga, siis Audi plaanis kogu täiega McLareni meeskonna osta.

Läbirääkimisteni ka jõuti ning Audi oli valmis pakkuma 500 miljonit eurot, et McLaren soetada. McLaren Racingu tegevjuht Zak Brown aga teatas reedel, et meeskond pole müügiks.

Juba neljapäeval kirjutas Saksa ajakiri Manager Magazin, et mitu kuud kestnud läbirääkimised on läbikukkumise äärel. Brown sõnaski nädalavahetusel toimunud Miami GP-l, et McLareni omanikuvahetus ei tule kõne allagi.

“Meie osanikud on McLarenile väga lojaalsed. Me rääkisime Audiga, kuid me pole müügiks. Meil läheb rahalises mõttes väga hästi, meeskonna moraal on kõrge, mingit huvi ega ajendit müügiks pole.”

“Audi meeskonna juhi Andreas Seidli otsustada jääb, mis mootor nende vormelit lõpuks liigutama hakkab. Aga igasugune jutt meie ostmisest on end ammendanud,” lisas Brown.

Foto: McLaren Racing/F1

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.