Pühapäev, 21. aprill 2024
Bolt teeb äpis lõpuks ometi oodatud uuenduse: jaanuarikuu jooksul peaks kõigi Androidi ja iOS-i kasutajateni jõudma võimalus lisada sõidule vahepeatusi. Selleks tuleb aadressirealt valida “+”, lisada saab kaks vahepeatust ja lõpp-peatuse.

Bolti sõitudele on nüüdsest võimalik lisada vahepeatusi. Uuendus peaks jõudma kõigi Androidi ja iOS-i op-süsteemi kasutajate rakendusse jaanuarikuu jooksul.

Vahepeatuse lisamiseks tuleb sihtkohta valides vajutada aadressireast paremal asuvat “+” nuppu. Ühe sõidu puhul saab kasutaja valida kuni kolm sihtkohta, ehk kuni kaks vahepeatust ja sõidu lõpp-peatus.

Vahepeatustega sõidu hinda näeb sõitja enne tellimuse kinnitamist. Juht näeb kõigi peatustega teekonda rakenduses sõidu alustamisel.

Vahepeatuste lisamiseks tuleb kontrollida, et kasutajal on telefonis Bolti rakenduse värskem versioon, uuendus peaks kõigi kasutajateni jõudma kuu lõpuks. Kui kasutaja on märkinud uuendused automaatseteks, uuendab äpp end ise.

Vahepeatus(t)est on kasu näiteks juhul kui taksoga sõidab korraga mitu inimest, kellel on sama sõidusuund. Siiani on kliendil tulnud vahepeatuste osas juhiga otse läbi rääkida ning juhil on olnud õigus keelduda kui lisapeatus jääb teises suunas.

Võimalus lisada juba taksot tellides soovitud vahepeatusi lõpetab tülika läbirääkimiste olukorra ja arvestab need sõidu hinna sisse.

Loe siit, miks tellida elektritaksot

Pilt: Bolt. Allikas: pressiteade

KOMMENTEERI SIIN