Reede, 19. aprill 2024
Nüüdseks peaks iga vähegi autohuvilisem inimene teadma Ken Blocki Gymkhana videoseeriat ning mida see täpsemalt endast kujutab. Üleeile avalikustati seeria uusim video.

See on järjekorras kaheteistkümnes Gymkhana, mis formaati pisut uuendab – esmakordselt hoon’itakse täiselektrilise autoga, mis spetsiaalselt Ken Blocki jaoks arendatud ja ehitatud. Elektriline Gymkhana saab uueks nimeks Electrikhana.

Kui algselt oli Gymkhana videoseeria vaid Ken Blocki sõita, siis üheteistkümnendas videos andis ta tõrviku üle kolleegile, rivaalile ja sõbrale Travis Pastranale. Aastate jooksul on koostöö käinud nii Subaru kui Fordiga ja üheteistkümnendas videos sai ring täis ning jõuti tagasi Subaru juurde. Sellest autost kirjutasime pikemalt siin.

Kuid esmakordselt seeria ajaloos on partneriks Audi, spetsiaalselt ehitatud auto kannab nime S1 Hoonitron ning on austusavaldus loomulikult kunagisele legendaarsele B-grupi jõhkardile. S1 Hoonitroni kohta saab rohkem teada siit videost.

Pikka juttu pole tarvis teha – värske rehvimõrv toimub Las Vegases. Kas elektriauto hääledefitsiit tapab häbitu lõbu ja trikivideod peaks jääma dinosaurusemahla juurde, või pole see oluline, kuni sõit on ilus? Kaklema hakkama ei pea, sest lisaks Electrikhanale jääb Gymkhana seeria koos müdisevate Subarute ja Travis Pastranaga samuti alles.

Meedia: Hoonigan Media Machine

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN