Neljapäev, 18. aprill 2024
Autojuhtide harjumus, parkida auto supermarketi kõrval olevale heinamaale ja minna ise muretult ostlema, sai ootamatu lõpu. Livid Davao Bedekovic, kes juba pikemat aega isetekkelist parklat oma maadel taluma pidi, võttis kätte ja kündis heinamaa lihtsalt üles.

Juhtum leidis aset Jakuseveci külakeses Horvaatias. Ehkki Bedekovicil arvati olevat hobuse kannatus, sai tal ühel päeval jamast kõrini ja ta otsustas istuda traktori rooli ning joonelt autosid ümbritsevat ja osati ka sõidukite vahelist maad üles kündma hakata. Mõnigi autoomanik pidi poest tulles hakkama oma autot vagude vahelt välja õngitsema. Videost on näha, kuidas üks naksakas proua üritab oma Peugeot’ga kündmishullule maamehele vastu hakata, aga traktor võidab.

See on parkimistrahv horvaatia moodi!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Oleme mõni aeg tagasi liiklusraevust ja roolivihast pikemalt kirjutanud. Antud juhul ei saa aga maaomanikule kuumaverelist käitumist sugugi pahaks panna. Mis teie teeksite analoogses olukorras?

Kui seni ei olnud head ideed, siis nüüd on selge: tuleb tellida traktor ja osav künnimeister ning heinamaa muuta viljakaks pinnaseks ning looduslik parkimistrahv on kõigile näha ja tunda. Eesti põllumaad on ammugi ju suures hinnas, milleks siis musta mulda niisama, suvaliste autode peale raisata?! Taome mõõgad atradeks ja isetekkelised parklad põldudeks!

KOMMENTEERI SIIN