Teisipäev, 23. aprill 2024
Peugeot tutvustab täna esmakordselt avalikkusele uue põlvkonna väikebussi Peugeot Traveller.  Moodsa välimusega Traveller on kindlaks suunanäitajaks shuttle-tüüpi väikebusside segmendis, pakkudes sõiduautolikku ergonoomikat ja mugavust. Travelleri lähemalt näha saab eeloleval kevadel, Genfi autonäitusel.

Peugeot Traveller on tippklassi kuuluv mitmeotstarbeline mahtuniversaal, kus reisijate mugavamaks transportimiseks on kasutusele võetud mitmeid uuenduslike lahendusi: kaasaegseid juhiabisüsteeme ja istmekohtade ümbertõstmise võimalusi. Peugeot Traveller võtab sihikule eelkõige luksuslikkust ja mugavust hindavad era- ja ärikliendid.

Uuele platvormile toodetav Traveller saab jõuallikateks Peugeot uue põlvkonna BlueHDi diiselmootorid, mille võimsus ulatub 180 hobujõuni ning mida hakatakse pakkuma nii manuaalkäigukastiga kui ka 6-käigulise automaatkäigukastiga.

K0_7_8_AR_V3_low

Uut Travelleri tutvustatakse laiemale avalikkusele kevadisel Genfi autonäitusel ning tootma hakatakse seda väikebussi 2016. aasta esimeses pooles Peugeot tehases, Valenciennes Prantsusmaal.

[dropcap]![/dropcap] Traveller on PSA Peugeot Citröen ja Toyota Motor Europe (TME) ühistoodang. Väikebussi hakatakse tootma kolme nime all: Citroën Spacetourer, Peugeot Traveller ja Toyota Proace. Kõigist bussidest on tulemas nii isiklikuks tarbeks kui firmadele sobivaid versioone. Kõik kolm uudismudelit lansseeritakse 2016. aasta esimeses pooles ja kõiki kolme ka esitletakse Genfi autonäitusel, 2016. aasta kevadel.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Ehkki tegu on n.ö. kolmiku turuletulekuga, ei ole tegu ühemunamitmikutega. Määravaks saab mugavusvarustus ning väikesed, tootjale omased “vinjetid”. Peugeot on viimase paari aastaga suutnud üllatada igal rindel: ridamisi on tulnud ülimugavaid sõiduautosid ning multifunktsionaalseid “pirukakärusid”, tarbesõidukitest rääkimata. Lätis ja Leedus on Peugeot’ hiilanud tugevate müüginumbritega, eesti autosõprade süda on vahepeal justkui teises kohas olnud, aga nüüd tundub, et siingi hakatakse naksakat, hea hinna-kvaliteedi suhtega prantslast uuesti avastama.

Traveller on hea uudis neile, kel vaja kliente transportida punktist A punkti B ja ka neile peredele, kus sirgumas rohkem kui kolm last. Konkurentide jaoks see, disainist ja mugavusest pakatav buss muidugi nii hea uudis ei ole… aga konkurents teebki elu põnevamaks ja sõidukid kokkuvõttes kliendisõbralikumaks. Ootame huviga!

KOMMENTEERI SIIN