Unustage papist ja šokolaadist advendikalender, Eesti Rahvusringhäälingu Lastejaam avas äsja vahva, interaktiivse pühadeootuse kalendri, kus iga päev saab maagilisel jõulukuusel avada uue jutuaknakese.

Advendiajal ohkavad lapsevanemad valulikult, sest suur kommiralli, mille võitjat ei ole nimetatud, kaotajad on aga ammu ette teada, kestab peaaegu terve kuu. Hambad ja tervis üldisemalt ägavad üleliigse magusalaksu käes ning uuel aastal looklevad hambakliinikute ukse taga pikad järjekorrad.

ERR tuleb appi ja pakub välja võimaluse, advendiaeg kommivabalt (või peaaegu) üle elada ning täita oma ootusehommikud eesti näitlejate loetud lühilugudega ja nende tulemusena ehk tekkivate pereringi aruteludega. Advendikalendri leiab siit.

Selleks, et päeva lugu kuulda, tuleb kuusel leida õige kuupäevanumber, sellele klikkida ning avanebki jutuaken! Mis siis muud, kui kuulama, oma lugusid mõtlema ja jutustama ning jõuludeni jäänud aega mõnusalt sisustama!

Lastejaama advendiaeg

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Jõulude eel ja ajal toimuv kommiralli tekitab tõesti õõva, sest magusakoguseid, mida lapsed endale igal pool sisse ajavad, on parimagi tahtmise juures raske kontrollida. Interaktiivne advendikalender on tähelepanuväärne vaheldus, andes lapsele kuulamis-ja mõtlemisainet ning ergutades fantaasiat.

Psühholoogid ütlevad, et lapsevanemad kipuvad kommide ja asjadega lastele kompenseerima ajapuudust. Ehk annab ERR Lastejaama advendikalender võimaluse, hommikul koos lapsega viis minutit tegeleda, avada uus jutuaken ning koos lugu kuulata ja pärast sel teemal ka vestelda?

Allikas ja pildid : Lastejaam ERR

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.