Reede, 21. juuni 2024
Oktoobri lõpus tuli välja esimene Electrikhana seeria video, kuid nagu öeldud – see ei tähenda, et kuulus Gymkhana kusagile kaob. Ei kadunudki!

Viimane Gymkhana ilmus 2020. aastal ning roolis oli Ken Blocki asemel Travis Pastrana, kes trikitas üle pika aja jälle spetsiaalselt selleks ehitatud Subaru roolis, millest kirjutasime lähemalt siin.

Kui 2020. aasta Gymkhanas sõitis Pastrana oma kodulinnas Annapolises, siis sarnaselt teistelegi Gymkhanadele kipub ettevõtmine paisuma. Nii ka seekord – uusimas täpsussõiduekstravagansas pandi kinni mitu suurt asukohta Floridas.

Trikiautoks ehitati uus Subaru – 1983. aasta GL universaal. Jõudu pakub täpselt samasugune ja täpselt samade näitajatega 2,3-liitrine hiiglasliku turboga varustatud bokserneli mis Pastrana eelmiselegi Subarule. 862 hj, nelikvedu, järjestikvahetusega otsekast ja veelgi agressiivsemad aktiivsed aerodünaamilised elemendid pakuvad juhile täpselt seda, mida parasjagu vaja.

Trikid ise on samuti üle võlli keeratud – kaasa arvatud video kaanepildil nähtav üle lendava helikopteri hüppamine. Vaadake ise lähemalt:

Meedia: Hoonigan Media Machina

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN