Esmaspäev, 15. juuli 2024
Autoteemaline taskuhääling “Istmesoojendus” arutab ka sel nädalal autoteemadel, seekordses saates on külas ELMO asutaja Enn Laansoo Jr. Juttu tuleb muuhulgas nii turul ainulaadsest lahendusest kui ka kaugjuhtimise tehnoloogiast.

ELMO pakub juba eelmise aasta lõpust võimalus auto endale sobival ajal otse treppi tuua. Kui palju see maksab, kuidas see toimib ja kuhu sellisel juhul auto jätta võib?

Tulevikus on plaanis seda kõike teha kaugjuhitavate autodega – kui kaugel on selle tehnoloogia areng? Kus seda katsetatud on? Kas see muudab kliendi jaoks autos midagi? Mis aga saab sellest tehnoloogiast edasi?

Räägime ka sellest, miks ELMO elektriautodega alustas ja kuidas on mõjunud otsus kaasata autoparki ka hübriide.

Lisaks eelnevale saab teada veel palju muud, näiteks palju on autopargi läbisõit aastas, kuidas börsile minek firmat mõjutanud on, millest tuleb peamine keskkonnasääst, kas autojagamine on vaid noorte pärusmaa või mida üldse tähendab ELMO.

Saatejuht on autoajakirjanik Veli V. Rajasaar, küsimustele vastas Enn Laansoo Jr. Saadet saab kuulata allolevas pleieris. Külasta ka saate Facebooki– ja Instagrami-lehte, kust saad jooksvat infot automaailma kohta ning näha proovisõiduautodega seonduvat. Head kuulamist!

Foto: ELMO

KOMMENTEERI SIIN