Teisipäev, 18. juuni 2024
Uue parkimismaja ehitustöödega seoses palutakse kõigil reisijatel aegsasti Tallinna Lennujaama tulla, et turvaliselt ja rahulikult kõik lennule eelnevad toimingud ära teha. Lennujaamas peaks olema vähemalt kaks tundi enne pardaleminekut.

Algav kevadine koolivaheaeg toob Tallinna lennujaama tavapärasest enam just lastega reisijaid. „Soovitame kõigil reisijatel varuda aega ja tulla lennujaama aegsasti – vähemalt 2 tundi enne lennu väljumist,” palub reisiterminali käitusjuht Asko Kivinuk.

Kui kodune pakkimisstress on üle elatud, passide kehtivusajad ja lennupiletid kontrollitud, on soovitav lennujaama saabumiseks piisavalt aega varuda, sest uue parkimismaja ehitustööd on tinginud liiklusskeemi muutuse ja parkimine lennujaamas on tavapärasest erinev.

Seoses uue parkimismaja ehitusega on Tallinna Lennujaama reisiterminali ees paiknev „Kiss&Fly“ lühiajaline parkla 11. juunini sõiduautodele suletud.

Kuni 11. juunini saavad sõidukid reisijate toomisel ning viimisel peatuda Tartu maantee ääres asuval ajutisel seisualal.

Ajutisse parklasse saavad reisijad tellida ka endale sobiva taksofirma, lepingulised taksod (Tallink Takso ja Tulika Takso) teenindavad reisijaid jätkuvalt reisiterminali ees.

Lennujaamas parkimise eest on kõige mugavam tasuda mobiilimaksega vastavalt piletil olevale infole, samuti leiduvad maksemasinad kõigi terminali väljapääsude juures ning A2 parklas.

Ajutises „Kiss&Fly“ parklas on tasuta parkimise aeg pikenenud 15 minutilt 20 minutini, kuid pikemal peatumisel on soodsam kasutada A2 ja A4 parklaid.

Kaanepilt: Ylle Rajasaar. Allikas: Tallinna Lennujaam

KOMMENTEERI SIIN