Neljapäev, 25. juuli 2024
Opelil läheb järjest paremini kõikjal Euroopas, sealhulgas Eestis. 2017. aastal kavatseb Opel tuua välja uudismudelid kõikides segmentides. Seitsmiku-projektile on antud isegi uhke nimi: “7/2017”. Eestis peaksid kõik autod jõudma müügile esitlustega samal ajal.

Opel on valmistanud autosid aastast 1899, ent ei ole kunagi varem pakkunud nii palju uusi mudeleid ühe kalendriaasta jooksul. “7/2017” on ka osa laiaulatuslikumast mudelivaliku uuendamisest: perioodil 2016 – 2020 toob tootja turule 29 uut mudelit. See tähendab nii tootja positsioonide parandamist turgudel kui senise mudelivaliku täielikku uuenemist.

 “7/2017” : SEITSE UUSTULNUKAT

[dropcap]1. [/dropcap]Pariisi autonäitusel esitletud Ampera-e toob 2017. aasta kevadel elektriautode valdkonda midagi täiesti uudset. Ampera-e elektrimootori sõiduulatus on oma klassi suurim ehk üle 500 km (vastavalt uuele Euroopa sõidutsüklile). Lisaks toob Ampera-e väike-keskautode klassi sportauto väärilise sooritusvõime ja viieukselise mudeli mahukuse.

[dropcap]2. [/dropcap]Opeli lipulaev Insignia Grand Sport on kupee-stiilis kerega viieukseline sedaan, mis pakub sportlikku sõiduelamust ja nelikveosüsteemi. Sarnaselt oma eelkäijale, mida müüdi üle 900 000, toodetakse ka uut Insigniat Rüsselsheimi tehases.

[dropcap]3. [/dropcap]Suur sportlik universaal Opel Insignia Sports Tourer. Selle auto puhul on, sarnaselt esmanimetatule kasutatud 2013. aasta Opel Monza ideeauto disainikeelt. Kitsaste tuledega sportlik esiosa õhkab puhast dünaamilisust. Eelkäijaga võrreldes on uue versiooni sisemus oluliselt avaram, eriti tagaistmetel ja pakiruumis.

[dropcap]4. [/dropcap]Nelikveoline kõrgendatud sõiduauto Opel Insignia Country Tourer. Sports Tourerite valikusse lisandub maasturivälimusega nelikveoline seikleja. Uus Country Tourer on suurepärane valik talispordisõpradele, vabas õhus tegutsejatele ja nendele, kes otsivad isikupärast välimust.

opel
Uus Opel Insignia, esialgu veel “rõivastatuna”

[dropcap]5. [/dropcap]Uuenenud Opel Vivaro, mis pakub reisijatele uudsel tasemel mugavust ja paindlikkust. Võiks sobida nii marsruutsõitudeks kui ka näiteks suurpere esimeseks autoks.

[dropcap]6. [/dropcap]2017. aasta alguses liitub väikeautode segmendi enimmüüva linnamaasturi MOKKA X’iga uus, väiksem kõikjalsõitja Opel Crossland X. Uustulnukas lisab värvi sportlike ja samas mahukate linnamaasturite trendile.

[dropcap]7. [/dropcap]Opel laiendab oma väike-keskautode segmendi mudelivalikut: Astra ja Zafiraga liitub uus ülisportlik krossover, mis põhineb samal alusel. Esialgu rohkem infot ei jagata…

“Nende seitsme 2017. aastal väljatuleva mudeliga saab Opelist järgmise 12 kuu jooksul täiesti teistsugune bränd,” ütleb Opeli tegevjuht Karl-Thomas Neumann. “Ampera-e’ga muudame elektri jõul sõitmise igapäevaseks asjaks.

Teise põlvkonna Insignia demonstreerib uudset elegantsust, kergust ja sportlikkust. Ning oma uute B ja C segmendi linnamaasturitega liigume väga olulisele territooriumile, mis meie kasvule märkimisväärselt hoogu juurde annab.’’

Allikas ja meedia: tootja 

KOMMENTEERI SIIN