Teisipäev, 23. juuli 2024
Suveromanss võib saada äkilise lõpu kui su kaaslane avastab sinu juures midagi, millega ta kuidagi diilida ei oska. Sa ise ei pruugi märgatagi, et haised nagu lõhnakuusk, tema aga sureb. Insider pani ritta jaburamad tõsielulised põhjused, miks suhted on kiire lõpu saanud.

Suvel on rohkem võimalusi kohata inimest, kellega lähedasemaks saada. Suveromanss on tore ent olgem ausad, üsna mõttetu. Kui oled kohanud kedagi, kes näib sobivat, tahaksid temaga suhelda kauem.

Ja siin tulevadki mängu saatanlikud pisiasjad: kas sa tahad oma elu jagada inimesega, kes käitub autoroolis nagu nolk? Või sööb nagu siga? Esmapilgul jaburad pisiasjad võivad osutuda ületamatuks takistuseks suhte edasisel arengul. Olge siis hoiatatud!

Haisev lõhnakuusk
“See mees haises nagu männilõhnaline lõhnakuusk, mida autodes kasutatakse. Kindlasti oli see tegelikult mingi parfüüm, aga iga kord kui ta mind kallistas, ootasin et see lõpeks. Muidu oli ta igati tore ja hea mees, aga seda haisu ma ei talunud. Nüüd olen abielus mehega, kes lõhnab imeliselt ja see tüüp võttis endale naiseks puukallistaja.”

Auto nagu sealaut
“Ta auto nägi välja nagu sealaut. Seal polnud kohta istuda ega asju käest panna. Armatuuril vedelesid hügieenisidemed. Ma ei saa sellise tüdrukuga kunagi rohkem välja minna. Õigupoolest arvan ma, et ma ei suuda kaua aega ühegi tüdrukuga välja minna.”

Teelusika väärkohtlemine
“Iga kord kui peatusime mõnes kohvikus, ajas ta mind närvi oma lauakommetega. Ta segas lusikaga kohvi ja siis toppis selle kohvise lusika suhkrutoosi. Suhkru sisse tekkisid kõvad klimbid.”

Poenimede valjusti veerimine
“See naisterahvas luges valju häälega ette kõikide kaupluste nimed, millest mööda sõitsime.”

Lauakombed ajasid öökima
”See viis, kuidas tüüp kohtingul nuudlirooga sõi. Ta luristas neid nuudleid nii häälekalt, et ma ei suutnud enam. Võib-olla olen jah pirts, aga sellega asi lõppes.”

Lapsepõlvesõprusel kriips peal
“Mul oli kahtlus, et see tüdruk varastas mu Pokémoni kaardi ära ja lõpetasin igasuguse suhtluse päevapealt.”

Õudukat vaadates ei musitata
”See naine üritas mind õudukat vaadates musitada ja ei hoolinud üldse filmi vaatamisest. Kui film lõppes, julges ta veel öelda, et see oli nõme. Ma ei saanud sellest üle.”

Vaata-vaata mind
“Naine üritas täiest jõust baarmani tähepanu köita, aga ei olnud veel üldse mõelnudki sellele, mida ta juua sooviks. Panin autole hääled sisse. Tsau-pakaa.”

Tõlkis: Lena Murd. Kaanepilt: Pixabay

KOMMENTEERI SIIN