Reede, 14. juuni 2024
13.-14. mail toimub Valgamaal Jaanikese motokeskuses järjekorras kolmas maasturite kestvussõit „Jaanikese Kuningas 2023“. Vaatemängulisel ja põneval võistlusel võtavad mõõtu erinevad maastikusõidukid.

Jaanikese Kuningas

„Jaanikese Kuningas 2023“ on käesoleva aasta Offroad Racingu Eesti meistrivõistluste esimene etapp võistlusklassidele ET1 ja ET2 ja EAL Eesti 4×4 Off-Road karikavõistluste I etapp võistlusklassidele TR-1, Veok ja ATV, ATV Vaba ning EAL Eesti 4×4 Off-Road superkarikavõistluse IV etapp võistlusklassile TR-1, TR-3 ja Vaba.

Jaanikese Kuningas

Võistlusest võtavad osa põhiliselt Eesti võistkonnad, kuid on ka võistlejaid naaberriikidest. Lisaks nimetatud võistlusklassidele toimub pühapäeval SSV/UTV klassi võistlus, mille jälgimine on eriti põnev.

Pealtvaatajatele on võistlus jälgitav kogu raja ulatuses. Arvestada tuleb ohutusnõuetega.

Toitlustus on korraldatud Jaanikese motokeskuses ning ajakava leiab Jaanikese Kuningas Facebookist või offroad.ee lehelt.

Urvo Männama ja Risto Lepiku Toyota Hilux

Pealtvaatajatele on vaatamiseks välja pandud Rally Raid Estonia selle aasta Dakar 2023 võistlusauto ja meeskonna kogu tehnika, samuti on võimalus kohtuda meeskonnaliikmetega.

Piletid võistlustele on saadaval siin.

Fotod: Urve Paas, Martin Macik

KOMMENTEERI SIIN