Teisipäev, 18. juuni 2024
Kui eelmisel aastal avati driftihooaeg meeleoluka meediaüritusega Laitse rallipargis, siis tänasel meediapäeval suitsutati täis hoopis Saku Suurhalli tagune parkla.

Kohal oli võistlejaid kõigist kolmest võistlusklassist – Street, Semipro ja Pro, seega ka autosid leidus seinast seina, alates vabalthingavast kaheliitrisest kuni hiiglasliku turboga V8-ni.

Uue võistlusauto on valmis saanud ka Kevin Pesur, kes viis-kuus aastat tagasi verinoorelt ilma tegema asus. Koos Ao Vaidaga näidati tandemsõidus õiget Pro-klassi tempot.

Soovijad said end ka kaassõitjaks kaubelda. See on alati tore elamus ja kui tavaliselt olen seda lihtsalt nautinud ja telefoni taskusse jätnud, siis täna võtsin ühe sõidu ka üles, kuna oodata oli tihedat tandemit. Siin klikkides näeb tänase päeva Instagrami-lugu koos sellesama tandemsõiduga.

Hooaja kalendriga saab lähemalt tutvuda siin värvilistel sõnadel klikkides, kuid esimene oluline sündmus toimub juba sel nädalavahetusel Audrus.

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN