Esmaspäev, 17. juuni 2024
Veli Toyota MR2 Spyder sai hiljuti uueks hooajaks valmis ning videomeister Sten Ottepiga püüdsime liikuvasse pilti hooaja esimese võistluse – Bestlapi avaetapi Audrus.

Seni on MR2 osalenud neljal võistlusel ja suhteliselt lihtsa vaevaga ka neli karikat koju toonud. Seega, et asjad liiga lihtsad ei oleks, sai juba eelmise hooaja lõpus langetatud otsus tänavaklassist kangematesse, piiranguteta ja slikkrehve lubavatesse klassidesse kolida.

Kuna MR2 Spyder on ebaausalt kiire platvorm, jäi aga üks piirang: hoolimata võimalusest slikke kasutada, jäävad MR2 alla väga head tänavarehvid. Eelmisel aastal piisas Bestlapi Unlim2000 klassis Audrus poodiumile saamiseks ajast 1:30,5 – kuidas on asjalood sel aastal, näeb lähemalt videos.

Bestlap on entusiastidele ja hobimootorisportlastele suunatud karikasari, kus saavad sõita kõik huvilised. Sel aastal toimub viis etappi, võistlejad jaotatakse klassidesse oma auto modifikatsioonide (peamiselt võimsuse ja rehvide) järgi ning asutakse jahtima parimat ringiaega. Ise registreeruda saab siin.

Meedia: Sten Ottep/Fifty Visual

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN