Neljapäev, 18. juuli 2024
Hyundai Gruppi innovatsiooniprogrammi raames otsitakse uuenduslikke idufirmasid ja võimalusi nendega koostööd teha.

Hyundai ja Kia tegelevad pidevalt väga mitmekülgsete uuendustega ning juba mitmendat aastat pakutakse võimalust selles kaasa lüüa. ZER01NE Accelerator programmi raames saavad idufirmad kandideerida ühele huvipakkuvale projektile seitsme suurema valdkonna all. Projekte on kokku 38 ning lähemalt saab vaadata allpool:

2022 ZER01NE Accelerator

Iga projekti jaoks sobivad idufirmad valivad muuhulgas Hyundai Grupi arendusosakonnad. Kandideerida saab siin lingil vahemikus 7. veebruar kuni 7. märts, tulemused selguvad aprilli alguses. Valitud idufirmadele võimaldatakse projekti arenduseelarve ning tulevikus kaalutakse neisse investeerimist.

ZER01NE Accelerator on programm, millega alustati juba 2018. aastal ning seni on see olnud väga edukas. 125 meeskonda 96 idufirmast on osalenud kokku 80 projekti arenduses, mille tulemusena on 51 firmasse ka Hyundai Grupi poolt investeeritud.

Projekti kohta saab lisa lugeda siit.

Foto: Hyundai

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN