Esmaspäev, 27. mai 2024
Internetis ringleb juba paar päeva video juhist, kes kolimisfirma väikeveokiga parkimismajas kaose korraldab. Kui järgmine kord küsitavat manöövrit näed, meenuta seda videot…

Esiteks – on loll mõte jätkata sõitu parkimismajja, kui lae madalaimat kõrgust märkiv poom käib vastu katust. Siin ei ole mingeid agasid – kui sõitu jätkad, lähevad asjad katki!

See aga allpool nähtava video kangelast ei peata. Märkimisväärne on ka tema sõidustiil, mida võiks nimetada binaarseks – pedaal on kas vabastatud või põhjas, rool on kas vasakul või paremal, mingit muud võimalust ei eksisteeri.

Vaata, mis on võimalik, kui kohtuvad ükskõiksus ja gabariiditunnetuse puudumine, sekka kamaluga vajakajäämisi roolikeeramisosakonnas. Kas juht tegi üldse midagi õigesti?

Video lõppvaatuses saab ta uuesti masina liikuma ning välja tagurdamise asemel põrutab ikkagi millelegi otsa… Ja kui ta sealt üldse minema sai, siis huvitav, mis oli juhi vabandus autot tagastades. “Need mõlgid olid juba enne”, “ma käisin autot pesemas ja nüüd on need lihtsalt paremini näha” või midagi muud leidlikku?

Kui palju juht kaose korraldamise eest maksma peab, pole veel teada. Küll aga suudab see video jällekord tõestada, et elu on väljamõeldisestki veidram.

Video: Youtube’i kanal F1

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN