Esmaspäev, 17. juuni 2024
Tesla värskeim tarkvarauuendus lubab muuhulgas ära muuta sõiduki signaali – etteantud valikute hulka kuuluvad näiteks kitse mökitamine, peer ning mitmed viited popkultuurile.

Elon Musk on muuhulgas kuulus oma ekstsentrilisuse ning kohati lapsiku huumori poolest – Teslad on täis popkultuuri ja lapsikuid lisasid. Juba oktoobris 2019 õrritas ta Twitteri vahendusel, et muudetava häälega signaal on töös. Nüüd on see kasutusvalmis!

See funktsioon on saadaval neile, kes valinud oma Tesla varustusse “jalakäijakõlari”. Lisaks etteantud valikutele võib iga omanik ise mälupulga vahendusel soovitud helifaili üles laadida. Võimalik on ka signaali andes mängida sama muusikat, mida hetkel autos sees kuulad.

Kaos saab olema vältimatu – nagu näha juuresolevast videost, on signaali muutmine mõne sekundi küsimus.

Siiski on funktsioonil üks suur piirang – seda saab kasutada vaid parkides, seega sõidu ajal kedagi üllatada ei saa.

See pole esimene kord Teslast tualetihuumorit leida – funktsioon “Toilet Humor” on juba olemas ning see võimaldab sõitjateruumi eri nurkadest peeruhääli esile kutsuda, et kaasreisijaid piinlikku olukorda panna.

Meedia: Farthub, Grady McCutcheon

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN